reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Cafe Euro" od 11 czerwca w Polsat Sport

dodano: 2021-06-10 17:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat

Cafe Futbol Polsat Sport program 360px.jpg Od 11 czerwca do 11 lipca odbywać się będzie najważniejsza impreza piłkarska w tym roku - Euro 2020. Na Polsatsport.pl oraz na sportowych antenach Polsatu pokazywać będziemy codziennie dwa magazyny „Cafe Euro". Pierwszy o godz. 8:00, a drugi po ostatnim meczu każdego dnia około godz. 23:00.

Polsat Sport
Cafe Futbol Polsat Sport program 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Cafe Euro" w Polsat Sport

Nazwa programu nawiązuje do „Cafe Futbol", czyli jednej z najdłużej emitowanych i najbardziej znanych polskich audycji piłkarskich. Formuła „Cafe Euro" sprawdziła się podczas piłkarskich mistrzostw Starego Kontynentu w 2012 i 2016 roku.

- Wielkie turnieje piłkarskie to nie tylko wydarzenia na boisku, ale także cała otoczka wokół stadionów, drużyn czy pojedynczych piłkarzy. Świat, nie tylko ten sportowy, zmienia się na czas trwania imprez tego typu, a nowe tematy rodzą się w każdej godzinie. Dzięki „Cafe Euro" mniej wytrwani kibice będą potrafili odnaleźć się w tym potoku informacji. Z kolei fani, którzy żyją i oddychają futbolem, w naszym programie mogą liczyć na merytoryczne dyskusje, informacje z pierwszej ręki oraz błyskotliwe opinie uznanych autorytetów
– powiedziała Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat.


W gronie prowadzących „Cafe Euro" są czołowi dziennikarze i komentatorzy w Polsce, tacy jak Paulina Chylewska, Bożydar Iwanow, Marcin Feddek i Przemysław Iwańczyk. Wspierać będzie ich liczący ponad 20 osób zespół redakcyjny, w tym specjalny wysłannik do bazy reprezentacji Polski oraz korespondenci zagraniczni. W studiu „Cafe Euro" gościć będą cenieni eksperci piłkarscy oraz dziennikarze i komentatorzy.

Poranne wydanie „Cafe Euro" skupiać się będzie na reprezentacji Polski oraz przeglądzie informacji o nadchodzących meczach.
Wieczorny program będzie podsumowaniem wydarzeń boiskowych wraz z analizami taktycznymi i wywiadami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...