reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Antena na liście Cyfrowego Polsatu [akt.]

dodano: 2021-06-10 23:06 | aktualizacja: 2021-06-11 20:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Antena W czwartek, 10 czerwca br. na satelicie Eutelsat Hot Bird 13°E pojawił się niekodowany przekaz kanału Antena. Dostęp do stacji Michała Winnickiego zyskali abonenci platformy Cyfrowy Polsat - kanał ten znalazł się tam bowiem na testowej pozycji numer 532, w miejscu zajmowanym przez TestFBX (dawniej Filmbox Premium), i pod taką nazwą funkcjonuje na liście tego operatora. Na razie nie wiadomo, czy tak już zostanie, czy też Cyfrowy Polsat wycofa ten test ze swojej listy.

Antena


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Antena:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 119 (10,892 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: ANTENA
PID V: 164 (MPEG-4/SD)
PID A: 96 (pol)
PID PCR: 164
SID: 4805
PID PMT: 1005
Provider: CANAL+
Kodowanie: brak (FTA)

Antena (oficjalnie nadal pod nazwą Silver TV) to stacja z portfolio Michała Winnickiego. W marcu br. kanał ruszył z testową emisją (początkowo plansza informacyjna, potem telezakupy, a a następnie przekaz stacji Power TV), a z regularnym przekazem wystartował w sobotę, 1 maja br. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne, programy poradnicze adresowane do seniorów, transmisje mszy świętych i nabożeństw oraz audycje muzyczne.

Nadawca wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o zmianę nazwy kanału Silver TV na Antena HD, ale regulator rynku nie wydał jeszcze decyzji w tej sprawie (więcej tutaj). Od czwartku, 10 czerwca br. stacja ta dostępna jest w przekazie satelitarnym (więcej tutaj) - na liście Cyfrowego Polsatu znalazła się na pozycji numer 532, pod nazwą TestFBX (więcej tutaj)..

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci platformy Cyfrowy Polsat zyskali dostęp do takich kanałów jak Puls 2 (więcej tutaj) i TVP Kultura HD (więcej tutaj), a wyłączono stację ATM Rozrywka TV (więcej tutaj i tutaj). Ponadto część abonentów uzyskała dostęp do kanałów Polsat Film 2, Polsat X i Polsat Reality (więcej tutaj).

Aktualizacja:
Operator usunął kanał TestFBX (Silver TV/Antena) ze swojej listy. Jest to jednak stacja niekodowana, więc abonenci mogą ją samodzielnie wyszukać i dodać ponownie na listę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...