reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-31 - 2021-08-01 - 2021-08-02

12-14.06 Polsat Sport: Siatkówka, KFN i magazyny

dodano: 2021-06-11 06:55 | aktualizacja: 2021-06-11 12:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 12-13 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: tenis ziemny - międzynarodowy turniej ITF Juniors Grade 1 w Bytomiu, Energa Cup, Liga Narodów siatkarek, Fortuna 1. Liga, La Liga Smartbank, Tour de Suisse, gala bokserska Top Rank, Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska, gala Kickboxing Fight Night (KFN), Ultimate Fighting Championship (UFC), FIA World Endurance Championship oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: tenis ziemny - międzynarodowy turniej ITF Juniors Grade 1 w Bytomiu, Energa Cup (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Smartbank (więcej tutaj), Tour de Suisse (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska, gala Kickboxing Fight Night (KFN), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

12 czerwca (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW24, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:50 Liga Narodów siatkarek: Rosja - Korea Południowa, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:50 Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Niemcy, Polsat Sport Extra

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:50 Liga Narodów siatkarek: Japonia - Turcja, Polsat Sport

14:05 KSW, Polsat Sport News

14:50 Liga Narodów siatkarek: Stany Zjednoczone Ameryki - Belgia, Polsat Sport Extra

15:10 kolarstwo, Tour de Suisse: 7. etap, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 Liga Narodów siatkarek: Chiny - Holandia, Polsat Sport

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 MMA: Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska, Polsat Sport Fight

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Cup: Polska - Meksyk, Polsat Sport Extra

17:50 Liga Narodów siatkarek: Kanada - Serbia, Polsat Sport

18:25 „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Polsat Doku

18:50 Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Włochy, Polsat Sport News

19:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) K-1: gala Kickboxing Fight Night 1 (KFN1), Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Polsat Sport) i 20:30 (TVP Sport) Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

20:00 Energa Cup: Tunezja - Rosja, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Puchar UEFA: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

22:30 Puchar UEFA: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

23:00 tenis ziemny: „Międzynarodowy Turniej ITF Juniors Grade 1 w Bytomiu” - reportaż, Polsat Sport Extra

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 12 na 13 czerwca (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 KSW47, Polsat Sport Extra

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:00 Ultimate Fighting Championship 263 (UFC263), Polsat Sport

4:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport Extra

13 czerwca (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:50 Liga Narodów siatkarek: Turcja - Belgia, Polsat Sport Extra

10:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

11:07 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

11:50 Liga Narodów siatkarek: Stany Zjednoczonej Ameryki - Japonia, Polsat Sport News

12:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:30 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Korona Kielce, Polsat Sport Premium 1

12:35 Fortuna 1.Liga: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów, Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Apklan Resovia Rzeszów, Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Odra Opole, Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Arka Gdynia, Ipla

13:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

13:20 Liga Narodów siatkarek: Włochy - Holandia, Polsat Sport Extra

13:35 kolarstwo, Tour de Suisse: 8. etap, Polsat Sport News

14:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

14:50 Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Chiny, Polsat Sport Extra

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

15:00 (Eurosport 2), 18:00 (Polsat Sport Fight) i 18:30 (Eurosport 1) FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Portimao, Polsat Sport Fight, Eurosport 1 i Eurosport 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

16:20 Liga Narodów siatkarek: Rosja - Kanada, Polsat Sport

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 (Polsat Sport Extra) i 17:50 (Super Polsat) Energa Cup: mecz o miejsca 3. i 4., Super Polsat i Polsat Sport Extra

17:50 Liga Narodów siatkarek: Korea Południowa - Serbia, Polsat Sport News

18:30 (Polsat Sport) i 19:20 (TVP Sport) Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Energa Cup: finał, Super Polsat i Polsat Sport Extra

20:00 KSW49, Polsat Sport Fight

20:00 La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 1

20:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:50 Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Brazylia, Polsat Sport News

20:55 La Liga Smartbank: finał fazy play-off, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

23:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 13 na 14 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 KSW59, Polsat Sport

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...