reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-18 - 2022-08-19

Roland-Garros przez 5 kolejnych lat w Eurosporcie

dodano: 2021-06-11 11:57 | aktualizacja: 2021-06-11 14:34
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Discovery/Eurosport

Eurosport Roland Garros French open 2021 tenis logo 360px.jpg Discovery i Francuska Federacja Tenisa (FFT) zawarły umowę, na mocy której miliony użytkowników platform Discovery w Europie (z wyłączeniem Francji) będą mogły w kolejnych latach oglądać wielkoszlemowy Roland-Garros. To przedłużenie wieloletniego partnerstwa, w ramach którego Eurosport pokazuje paryski turniej nieprzerwanie od 1989 roku.

Eurosport
Eurosport 1 iga Świątek roland garros tenis 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Discovery oraz Fédération Française de Tennis (FFT) ogłosiły 1 czerwca br. zawarcie nowej umowy, na mocy której miliony użytkowników platform Discovery w Europie będą mogły oglądać turniej Roland-Garros przez kolejne 5 lat, począwszy od 2022 roku.

Potencjał Eurosportu, discovery+ oraz kanałów telewizyjnych będących w portfolio Discovery mają zapewnić dalszy wzrost oglądalności French Open na najważniejszych tenisowych rynkach. Eurosport transmituje każdy turniej organizowany na kortach im. Rolanda Garrosa nieprzerwanie od 1989 roku. Discovery wykorzysta wiedzę ekspertów i skalę zasięgu swoich platform telewizyjnych i cyfrowych, aby w jak najlepszy sposób przedstawiać milionom widzów niesamowite wydarzenia związane z wielkoszlemowym turniejem w Paryżu.
 

- Nasz związek z Roland-Garros trwa od lat. Cały czas podnosimy wyniki oglądalności i poziom zaangażowania użytkowników. Łączymy wiedzę najlepszych ekspertów z innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu nasze relacje stoją na najwyższym poziomie. Nowa umowa z FFT to dla nas zobowiązanie, aby w dalszym ciągu pokazywać mecze tenisowe na światowym poziomie rozgrywane na Roland-Garros milionom widzów w Europie - powiedział Andrew Georgiou, prezes Eurosport and Global Sports Rights & Sports Marketing Services.

- Współpraca z Discovery, czyli firmą o tak ogromnym zasięgu, pokazuje nasze ambicje dotyczące Roland-Garros na scenie międzynarodowej. Chcemy, aby ten turniej był dla wszystkich niesamowitym przeżyciem - podkreślił Gilles Moretton, prezydent francuskiej federacji tenisowej FFT.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Tenis


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...