reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-28 - 2021-10-29

Sport w polskiej TV 12.06.2021

dodano: 2021-06-11 12:56 | aktualizacja: 2021-06-11 21:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu EURO 2020 w TVP 4KBelgia – Rosja. Transmisje live z finałów French Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1. runda
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1. runda
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Utah Jazz
 
Eurosport 1

12:00 Kajakarstwo: Puchar Świata, Praga:
Zawody 

14:30 Tenis: French Open:
Finał singla kobiet

17:30 Tenis: French Open:
Finał debla mężczyzn

19:30 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy:
1. runda
 
Eurosport 2

11:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
Etap 4
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Paris Saint-Germain Handball – Aalborg Handbold

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
FC Barcelona Lassa – HBC Nantes

20:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Detroit:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Goteborg:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Ridgeland:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
OK Bedmet Kolejarz Opole – MSC Wölfe Wittstock

15:05 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Spielberg:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Spielberg:
Wyścig 1
 
Polsat Sport

10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Rosja – Korea Południowa

13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Japonia – Turcja

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Chiny – Holandia


18:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Kanada – Serbia

21:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska – Brazylia

Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 263:
Israel Adesanya – Marvin Vettori
 
Polsat Sport Extra

12:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Tajlandia – Niemcy

15:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
USA – Belgia

18:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Cup: 
Polska – Meksyk

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Cup: 
Tunezja – Rosja

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Shakur Stevenson – Jeremiah Nakathila
 
Polsat Sport Fight

17:00 Sporty walki: Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska:
Zawody

19:30 Sporty walki: Kickboxing Fight Night 1:
Mohammad El-Mir – Rafał Dudek
 
Polsat Sport News

15:15 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 7

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Dominikana – Włochy
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Kickboxing Fight Night 1:
Mohammad El-Mir – Rafał Dudek



Sportklub

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:35 Pięciobój nowoczesny: Mistrzostwa Świata:
Zawody
Komentarz: Wojciech Nowakowski

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Fort Worth:
Wyścig
 
TVP 4K

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Walia – Szwajcaria
Komentarz: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Dania – Finlandia
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Belgia – Rosja

Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak

 
TVP 1

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Walia – Szwajcaria
Komentarz: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Belgia – Rosja

Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
 
TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Dania – Finlandia

Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
 
TVP Sport

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Walia – Szwajcaria
Komentarz: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Dania – Finlandia
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn

21:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska – Brazylia

Komentarz: Piotr Dębowski

02:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:  
Play-off


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...