reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-18 - 2021-06-19 - 2021-06-20

Sport w polskiej TV 12.06.2021

dodano: 2021-06-11 12:56 | aktualizacja: 2021-06-11 21:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu EURO 2020 w TVP 4KBelgia – Rosja. Transmisje live z finałów French Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1. runda
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1. runda
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Utah Jazz
 
Eurosport 1

12:00 Kajakarstwo: Puchar Świata, Praga:
Zawody 

14:30 Tenis: French Open:
Finał singla kobiet

17:30 Tenis: French Open:
Finał debla mężczyzn

19:30 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy:
1. runda
 
Eurosport 2

11:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
Etap 4
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Paris Saint-Germain Handball – Aalborg Handbold

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
FC Barcelona Lassa – HBC Nantes

20:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Detroit:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Goteborg:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Ridgeland:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
OK Bedmet Kolejarz Opole – MSC Wölfe Wittstock

15:05 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Spielberg:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Spielberg:
Wyścig 1
 
Polsat Sport

10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Rosja – Korea Południowa

13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Japonia – Turcja

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Chiny – Holandia


18:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Kanada – Serbia

21:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska – Brazylia

Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 263:
Israel Adesanya – Marvin Vettori
 
Polsat Sport Extra

12:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Tajlandia – Niemcy

15:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
USA – Belgia

18:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Cup: 
Polska – Meksyk

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Cup: 
Tunezja – Rosja

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Shakur Stevenson – Jeremiah Nakathila
 
Polsat Sport Fight

17:00 Sporty walki: Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska:
Zawody

19:30 Sporty walki: Kickboxing Fight Night 1:
Mohammad El-Mir – Rafał Dudek
 
Polsat Sport News

15:15 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 7

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Dominikana – Włochy
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Kickboxing Fight Night 1:
Mohammad El-Mir – Rafał Dudek



Sportklub

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:35 Pięciobój nowoczesny: Mistrzostwa Świata:
Zawody
Komentarz: Wojciech Nowakowski

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Fort Worth:
Wyścig
 
TVP 4K

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Walia – Szwajcaria
Komentarz: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Dania – Finlandia
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Belgia – Rosja

Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak

 
TVP 1

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Walia – Szwajcaria
Komentarz: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Belgia – Rosja

Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
 
TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Dania – Finlandia

Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
 
TVP Sport

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Walia – Szwajcaria
Komentarz: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Dania – Finlandia
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn

21:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska – Brazylia

Komentarz: Piotr Dębowski

02:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:  
Play-off


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...