reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-22 - 2021-06-23 - 2021-06-24

Eurosport stawia na triathlon

dodano: 2021-06-10 00:04
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

Colling Cup Inauguracyjny turniej Collins Cup w triathlonie będzie transmitowany na żywo na wielu platformach w całej Europie dzięki partnerstwu z Discovery i Eurosportem. Umowa obejmuje relacje także w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Indiach, a również dystrybucję filmu dokumentalnego „Beyond Human”.

Eurosport
Collins Cup Eurosport triathlon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Professional Triathletes Organisation (PTO) i Discovery uzgodnili nowe partnerstwo, w ramach którego Puchar Collinsa będzie pokazywany w całej Europie wyłącznie za pośrednictwem Eurosportu, wiodącej sportowej marki Discovery.

Collins Cup to inauguracyjna, flagowa impreza PTO, która odbędzie się 28 sierpnia w Šamorín, niedaleko Bratysławy na Słowacji i jest nowym formatem wyścigu wzorowanym na Pucharze Rydera, w którym mierzą się ze sobą zespoły międzynarodowych, europejskich i amerykańskich triathlonistów.

W ramach rocznej umowy z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata, Eurosport pokaże przebieg wyścigu - na żywo i na żądanie - w 20 wersjach językowych.

Relacja podstawowa obejmie Eurosport 1 i 2 oraz aplikacje Eurosport Player i discovery+*, a dwuczęściowy film dokumentalny będzie dostępny tylko za pośrednictwem discovery+. Cała ponad 7-godzinna transmisja Collins Cup zostanie pokazana na żywo w Eurosporcie 2 i na żywo w aplikacji Eurosport Player, a najważniejsze skróty zostaną wyemitowane w Eurosporcie 1 następnego dnia.

Discovery+ zaoferuje również dostęp do filmu dokumentalnego PTO „Beyond Human”, wyprodukowanego przez Noah Media Group, który śledzi historie trzech największych nazwisk w sporcie - Lionela Sandersa (Team Internationals), Sebastiena Kienle (Team Europe) i Heather Jackson (Team USA) w ich dążeniu do sprawdzenia, kto rządzi triathlonem.

Discovery i Eurosport będą opowiadać historię elitarnego triathlonu przez cały rok.
W ramach przygotowań do Collins Cup, jako dom olimpijski w Europie, Discovery i Eurosport zapewnią widzom każdą niezapomnianą chwilę z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020**.
 
*Na rynkach, na których Eurosport jest dostępny za pośrednictwem Discovery+
**Z wyłączeniem Rosji


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...