reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-21 - 2021-09-22

Eurosport stawia na triathlon

dodano: 2021-06-10 00:04
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

Colling Cup Inauguracyjny turniej Collins Cup w triathlonie będzie transmitowany na żywo na wielu platformach w całej Europie dzięki partnerstwu z Discovery i Eurosportem. Umowa obejmuje relacje także w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Indiach, a również dystrybucję filmu dokumentalnego „Beyond Human”.

Eurosport
Collins Cup Eurosport triathlon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Professional Triathletes Organisation (PTO) i Discovery uzgodnili nowe partnerstwo, w ramach którego Puchar Collinsa będzie pokazywany w całej Europie wyłącznie za pośrednictwem Eurosportu, wiodącej sportowej marki Discovery.

Collins Cup to inauguracyjna, flagowa impreza PTO, która odbędzie się 28 sierpnia w Šamorín, niedaleko Bratysławy na Słowacji i jest nowym formatem wyścigu wzorowanym na Pucharze Rydera, w którym mierzą się ze sobą zespoły międzynarodowych, europejskich i amerykańskich triathlonistów.

W ramach rocznej umowy z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata, Eurosport pokaże przebieg wyścigu - na żywo i na żądanie - w 20 wersjach językowych.

Relacja podstawowa obejmie Eurosport 1 i 2 oraz aplikacje Eurosport Player i discovery+*, a dwuczęściowy film dokumentalny będzie dostępny tylko za pośrednictwem discovery+. Cała ponad 7-godzinna transmisja Collins Cup zostanie pokazana na żywo w Eurosporcie 2 i na żywo w aplikacji Eurosport Player, a najważniejsze skróty zostaną wyemitowane w Eurosporcie 1 następnego dnia.

Discovery+ zaoferuje również dostęp do filmu dokumentalnego PTO „Beyond Human”, wyprodukowanego przez Noah Media Group, który śledzi historie trzech największych nazwisk w sporcie - Lionela Sandersa (Team Internationals), Sebastiena Kienle (Team Europe) i Heather Jackson (Team USA) w ich dążeniu do sprawdzenia, kto rządzi triathlonem.

Discovery i Eurosport będą opowiadać historię elitarnego triathlonu przez cały rok.
W ramach przygotowań do Collins Cup, jako dom olimpijski w Europie, Discovery i Eurosport zapewnią widzom każdą niezapomnianą chwilę z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020**.
 
*Na rynkach, na których Eurosport jest dostępny za pośrednictwem Discovery+
**Z wyłączeniem Rosji


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...