reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 nowe kanały HD w Sky Italia

dodano: 2021-06-11 19:07
autor: RO | źródło: digital-news.it

Sky Serie Sky Investigation Sky Documentaries Sky Nature - nowe kanały Sky Italia 1 lipca br. uruchomione zostaną 4 nowe kanały Sky we Włoszech, dostępne w HD dla wszystkich abonentów operatora za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird 13°E i usług internetowych. Jakie kanały wprowadzi Sky Italia?

Sky Italia
Sky Serie Sky Investigation Sky Documentaries Sky Nature - nowe kanały Sky Italia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky Serie, Sky Investigation, Sky Documentaries i Sky Nature uzupełnią bogatą ofertę programową Sky Italia dla najszerszego grona odbiorców. Operator posiada na włoskim rynku szereg własnych kanałów z rozrywką: Sky Uno, Sky Atlantic, Sky Arte, Sky Cinema, Sky Sport, Sky TG24.

4 nowe kanały HD będą oferować wszystkim klientom Sky Italia setki tytułów rocznie, około 3 tys. godzin programów miesięcznie i co najmniej jedną premierę z oryginalnej produkcji dziennie, niepublikowane treści i najlepsze klasyki, a także niektóre z najbardziej oczekiwanych seriali.

Sky Serie (pozycja nr 112 w EPG) zaoferuje wielkie międzynarodowe seriale: od dramatów po rodzinne sagi, od thrillerów po komedie. Będzie to miejsce dla takich tytułów, jak „Ridatemi mia moglie”, „A casa tutti bene”, „The Flight Attendant”, „Transplant” czy kultowe serie „Sex and the City” i „E.R. Ostry dyżur”.

Sky Investigation (pozycja nr 114 w EPG) przyniesie thrillery, powieści kryminalne, naukowe kryminały i dramaty proceduralne. Kanał, który pokaże najwięcej treści o tematyce kryminalnej.

Sky Documentaries (pozycja 122 i 402 w EPG) będzie w całości poświęcony produkcjom non-fiction, z wciągającymi opowieściami na temat włoskich i międzynarodowych wydarzeń zawartych w historii, które zmieniły świat. Śledcze filmy dokumentalne pokażą ikony, legendy i momenty, które wyznaczają czas, od muzyki po bieżące wydarzenia i najbardziej ekscytujące biografie.

Sky Nature (pozycja nr 124 i 404 w EPG) to okno na świat natury ze spektakularnym programem i wysokiej jakości treściami, poświęconymi odkrywaniu piękna przyrody. Najlepsze międzynarodowe filmy dokumentalne i reportaże.
 

Źródło: digital-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...