reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 nowe kanały HD w Sky Italia

dodano: 2021-06-11 19:07
autor: RO | źródło: digital-news.it

Sky Serie Sky Investigation Sky Documentaries Sky Nature - nowe kanały Sky Italia 1 lipca br. uruchomione zostaną 4 nowe kanały Sky we Włoszech, dostępne w HD dla wszystkich abonentów operatora za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird 13°E i usług internetowych. Jakie kanały wprowadzi Sky Italia?

Sky Italia
Sky Serie Sky Investigation Sky Documentaries Sky Nature - nowe kanały Sky Italia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky Serie, Sky Investigation, Sky Documentaries i Sky Nature uzupełnią bogatą ofertę programową Sky Italia dla najszerszego grona odbiorców. Operator posiada na włoskim rynku szereg własnych kanałów z rozrywką: Sky Uno, Sky Atlantic, Sky Arte, Sky Cinema, Sky Sport, Sky TG24.

4 nowe kanały HD będą oferować wszystkim klientom Sky Italia setki tytułów rocznie, około 3 tys. godzin programów miesięcznie i co najmniej jedną premierę z oryginalnej produkcji dziennie, niepublikowane treści i najlepsze klasyki, a także niektóre z najbardziej oczekiwanych seriali.

Sky Serie (pozycja nr 112 w EPG) zaoferuje wielkie międzynarodowe seriale: od dramatów po rodzinne sagi, od thrillerów po komedie. Będzie to miejsce dla takich tytułów, jak „Ridatemi mia moglie”, „A casa tutti bene”, „The Flight Attendant”, „Transplant” czy kultowe serie „Sex and the City” i „E.R. Ostry dyżur”.

Sky Investigation (pozycja nr 114 w EPG) przyniesie thrillery, powieści kryminalne, naukowe kryminały i dramaty proceduralne. Kanał, który pokaże najwięcej treści o tematyce kryminalnej.

Sky Documentaries (pozycja 122 i 402 w EPG) będzie w całości poświęcony produkcjom non-fiction, z wciągającymi opowieściami na temat włoskich i międzynarodowych wydarzeń zawartych w historii, które zmieniły świat. Śledcze filmy dokumentalne pokażą ikony, legendy i momenty, które wyznaczają czas, od muzyki po bieżące wydarzenia i najbardziej ekscytujące biografie.

Sky Nature (pozycja nr 124 i 404 w EPG) to okno na świat natury ze spektakularnym programem i wysokiej jakości treściami, poświęconymi odkrywaniu piękna przyrody. Najlepsze międzynarodowe filmy dokumentalne i reportaże.
 

Źródło: digital-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...