reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-18 - 2022-08-19

„Strefa kibica” na UEFA Euro 2020 w TVN24

dodano: 2021-06-12 08:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN24 TVN 24 „Strefa kibica” W piątek, 11 czerwca br. rozpoczęły się mistrzostwa Europy piłkarzy. Mecze można oglądać w kanałach TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport. W związku z piłkarskim Euro specjalny blok pod nazwą „Strefa kibica” przygotowała stacja TVN24. W programach „Wstajesz i wiesz” oraz „Fakty po południu” będą przekazywane i komentowane informacje dotyczące mistrzostw. Wystąpią Joanna Kryńska, Olga Olesek, Karolina Bojar, Łukasz Jedliński, Piotr Jacoń, Krzysztof Górlicki i Radosław Majdan. Specjalny program pojawi się także w TVN24 GO.

TVN24 TVN 24 „Strefa kibica”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od czwartku 10 czerwca br. na antenie TVN24 pojawiły się programy dedykowane mistrzostwom Europy w piłce nożnej. „Strefa kibica” to codzienny cykl, w którym komentowane będą mecze wraz z gośćmi. Pierwsza dawka o godzinie 7:05 we „Wstajesz i wiesz” (więcej tutaj), a druga o 16:40 po konferencji polskiej reprezentacji, w „Faktach po południu” (więcej tutaj). Dodatkowo nadawca zaprasza do studia „Strefy kibica” 14,19 i 23 czerwca br., na specjalne wydania „Strefy kibica” godzinę przed meczami Polaków i zaraz po ich zakończeniu.

Specjalnie z myślą o kibicach piłki nożnej, na antenie TVN24 oraz TVN24 GO, pojawiły się dedykowane mistrzostwom programy. Dwa razy dziennie („Wstajesz i wiesz” oraz „Fakty po południu”) Joanna Kryńska, Łukasz Jedliński, Piotr Jacoń i Krzysztof Górlicki będą przekazywali i komentowali informacje dotyczące mistrzostw.

Główny program meczowy również będzie pod marką „Strefy kibica”. Emisje 14,19 i 23 czerwca br. godzinę przed meczami, w przerwie pojedynków i od razu po ich zakończeniu. Gospodarzami studia będą Joanna Kryńska, Olga Olesek oraz Łukasz Jedliński. Wraz z gośćmi - ekspertami, sportowcami i miłośnikami piłki - będą śledzić poczynania naszych piłkarzy, a reporterzy TVN24 wraz z kibicami będą celebrować spotkania meczowe. Wśród stałych komentatorów w studiu pojawią się Karolina Bojar i Radosław Majdan.

Każde wydanie „Strefy kibica” zostanie poprzedzone półgodzinnym programem w TVN24 GO, który poprowadzi Joanna Kryńska (więcej tutaj).

Dodajmy, że mecze mistrzostw Europy piłkarzy można oglądać w kanałach TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport (więcej tutaj).

Plan emisji:

codziennie
7:05 „Strefa kibica” - magazyn, TVN24
16:40 „Strefa kibica” - magazyn, TVN24


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...