reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina pozbawia akredytacji Belarus 24

dodano: 2021-06-13 09:44
autor: RO | źródło: tvnews.by

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Na Ukrainie została zablokowana retransmisja kanału Belarus 24. Oficjalną decyzję w tej sprawie wydała ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia, usuwając międzynarodową telewizję Białorusi z listy zagranicznych nadawców dopuszczonych do dystrybucji w swoim kraju.

Belarus 24 HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powodem skreślenia kanału była emisja zabronionych utworów audiowizualnych i filmów z udziałem artystów i aktorów, którzy znajdują się na liście osób zagrażających bezpieczeństwu narodowemu Ukrainy. Wykaz osób publikuje Ministerstwo Kultury i Polityki Informacyjnej.

Na antenie Belarus 24 ukazuje się program „Poznać i unieszkodliwić” z udziałem rosyjskiego piosenkarza, poety i kompozytora Olega Gazmanowa. W innym programie „Ostatni dzień” występuje rosyjski aktor filmowy i teatralny Boris Szczerbakow. Kolejny to „Słowiański bazar. Związek Rosji i Białorusi ogłasza. Piesniary - 50. Wydanie 1” z udziałem piosenkarki Olgi Kormuhina czy wątek „Ukraiński ślad w próbie zamachu stanu na Białorusi” w programie „Panorama” z 21 maja i wątek „Zełeński odmówił Rosjanom prawa do bycia rodzimym narodem” z 22 maja.

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...