reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina pozbawia akredytacji Belarus 24

dodano: 2021-06-13 09:44
autor: RO | źródło: tvnews.by

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Na Ukrainie została zablokowana retransmisja kanału Belarus 24. Oficjalną decyzję w tej sprawie wydała ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia, usuwając międzynarodową telewizję Białorusi z listy zagranicznych nadawców dopuszczonych do dystrybucji w swoim kraju.

Belarus 24 HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powodem skreślenia kanału była emisja zabronionych utworów audiowizualnych i filmów z udziałem artystów i aktorów, którzy znajdują się na liście osób zagrażających bezpieczeństwu narodowemu Ukrainy. Wykaz osób publikuje Ministerstwo Kultury i Polityki Informacyjnej.

Na antenie Belarus 24 ukazuje się program „Poznać i unieszkodliwić” z udziałem rosyjskiego piosenkarza, poety i kompozytora Olega Gazmanowa. W innym programie „Ostatni dzień” występuje rosyjski aktor filmowy i teatralny Boris Szczerbakow. Kolejny to „Słowiański bazar. Związek Rosji i Białorusi ogłasza. Piesniary - 50. Wydanie 1” z udziałem piosenkarki Olgi Kormuhina czy wątek „Ukraiński ślad w próbie zamachu stanu na Białorusi” w programie „Panorama” z 21 maja i wątek „Zełeński odmówił Rosjanom prawa do bycia rodzimym narodem” z 22 maja.

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...