reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina pozbawia akredytacji Belarus 24

dodano: 2021-06-13 09:44
autor: RO | źródło: tvnews.by

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Na Ukrainie została zablokowana retransmisja kanału Belarus 24. Oficjalną decyzję w tej sprawie wydała ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia, usuwając międzynarodową telewizję Białorusi z listy zagranicznych nadawców dopuszczonych do dystrybucji w swoim kraju.

Belarus 24 HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powodem skreślenia kanału była emisja zabronionych utworów audiowizualnych i filmów z udziałem artystów i aktorów, którzy znajdują się na liście osób zagrażających bezpieczeństwu narodowemu Ukrainy. Wykaz osób publikuje Ministerstwo Kultury i Polityki Informacyjnej.

Na antenie Belarus 24 ukazuje się program „Poznać i unieszkodliwić” z udziałem rosyjskiego piosenkarza, poety i kompozytora Olega Gazmanowa. W innym programie „Ostatni dzień” występuje rosyjski aktor filmowy i teatralny Boris Szczerbakow. Kolejny to „Słowiański bazar. Związek Rosji i Białorusi ogłasza. Piesniary - 50. Wydanie 1” z udziałem piosenkarki Olgi Kormuhina czy wątek „Ukraiński ślad w próbie zamachu stanu na Białorusi” w programie „Panorama” z 21 maja i wątek „Zełeński odmówił Rosjanom prawa do bycia rodzimym narodem” z 22 maja.

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...