reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowy Dzień Ojca w Romance TV

dodano: 2021-06-02 11:07 | aktualizacja: 2021-06-13 19:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Romance TV

Nasze Chlopaki Nawet Striptizu Trzeba Sie Nauczyc Romance TV 360px.jpg W środę, 23 czerwca br., czyli w Dzień Ojca, kanał Romance TV wyemituje całodzienny maraton filmowy. W jego ramach widzowie zobaczą takie produkcje jak „Kochamy życie”, „Prawie idealna miłość”, „Ojcowie sami w domu: Gerd”, „Ojcowie sami w domu: Mark”, „Mój teść z campingu” i „Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć”.

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedawno był Dzień Matki (więcej tutaj), a wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. Z tej okazji w środę, 23 czerwca br. stacja Romance TV wyemituje całodzienny maraton filmowy. Jak zapowiada nadawca, znajdzie się w nim sześć wzruszających i komediowych filmów, pokazujących, jak to jest być tatą, jak nasi ojcowie rodzą sobie lub nie w swojej roli i jakie śmieszne sytuacje wynikają z wychowania dzieci.
- Warto Dzień Ojca świętować całą rodziną! ​​​​​​​
- zapewnia nadawca.

Rola ojca nie zawsze jest łatwa.
Człowiek rozwija się w miarę wyzwań, jakie stawia przed nim życie. Przekonują się o tym również i nasi tatusiowie - bohaterowie hitów filmowych, na które stacja Romance TV zaprasza widzów z okazji Dnia Ojca. W środę, 23 czerwca br. od godziny 8:45 Romance TV zaprezentuje maraton sześciu wzruszających filmów o ojcach i ich problemach związanych z wychowywaniem dorastających pociech.

Dzień Ojca w Romance TV:

„Kochamy życie” („Wir lieben das Leben”)
Niemcy 2018
emisja: w środę, 23 czerwca br. o 8:45

Wszystko ma swoje dobre strony. Będąc na dnie, możemy się pocieszać, że nie spadniemy już niżej i że nie może już być gorzej. Tak przynajmniej myśli bezrobotna Maria Kowalke po rozstaniu z mężem. Tymczasem coraz częściej odwiedza ją ojciec, z którym kobieta od dawna nie utrzymywała żadnych kontaktów.

„Prawie idealna miłość” („Fast perfekt verliebt”)
Niemcy 2019
emisja: w środę, 23 czerwca br. o 10:30

Przed urzędem stanu cywilnego na St. Pauli na parę młodych czekają dwie, całkowicie odmienne grupy gości. Jak doszło do ślubu Isabel, wykształconej pani inżynier i Ivo, byłego więźnia? Ojciec Isabel po udarze wymaga stałej opieki. Wtedy Isabel przypadkowo poznaje Ivo i zatrudnia go jako pomoc domową. Między obojgiem szybko zaczyna iskrzyć.

„Ojcowie sami w domu: Gerd” („Väter allein zu Haus: Gerd”)
Niemcy 2019
emisja: w środę, 23 czerwca br. o 12:25

Gerd - ojciec trojga dzieci, z których każde pochodzi ze związku z inną kobietą - obiecał swojej partnerce Michaeli, że gdy ich córka Laura pójdzie do szkoły, wówczas on przejmie nad nią opiekę, a Michaela będzie mogła znów zacząć pracować jako pielęgniarka. Postanawiają, że tylko wtedy, gdy Gerd podejmie się tego zadania i dowiedzie, że jest odpowiedzialnym ojcem i głową rodziny, Michaela przyjmie jego oświadczyny i wyjdzie za niego za mąż. Dla Gerda rozpoczyna się czas ogromnych wyzwań. Ale nie tylko dla niego. Jego koledzy, Mark, Timo i Andreas również mają dzieci, które właśnie rozpoczynają naukę w szkole. Wszyscy czterej muszą teraz udowodnić, że potrafią sprostać stojącym przed nimi zadaniom (więcej tutaj).

„Ojcowie sami w domu: Mark” („Väter allein zu Haus: Mark”)
Niemcy 2019
emisja: w środę, 23 czerwca br. o 14:20

Przez pierwsze lata po narodzinach swojej córki Anny, Mark doskonale sprawdzał się jako ojciec. Gdy dziewczynka idzie do szkoły, Mark postanawia wrócić na pół etatu do pracy. Pozostałą część dnia zamierza nadal poświęcać córce i odciążyć żonę, która jest lekarzem w miejscowym szpitalu. Niestety powrót do pracy nie jest usłany różami, gdyż szefowa Marka nie wykazuje jakiegokolwiek zrozumienia dla jego sytuacji życiowej. Życie Marka staje się podobne do życia wielu pracujących zawodowo kobiet, które oprócz pracy muszą wypełniać obowiązki gospodyni domowej, sprzątaczki, matki i organizatorki życia rodzinnego. Nie jest mu łatwo. Ale najbardziej ciąży mu brak uznania dla jego starań, i to zarówno w pracy, jak i w domu (więcej tutaj).

„Mój teść z campingu” („Mein Schwiegervater, der Camper”)
Niemcy 2019
emisja: w środę, 23 czerwca br. o 16:15

Markus jest uosobieniem idealnego kandydata na męża: nie dość, że jest niesamowicie przystojny, to na dodatek bardzo pragnie założyć rodzinę. Gdy Lena, jego nowa wybranka, zachodzi w nieplanowaną ciążę, mężczyzna jest przekonany, że oto spełniają się jego najskrytsze marzenia. Niestety na drodze do upragnionej sielanki staje Hartmut - dzierżawca ośrodka campingowego i przyszły teść Markusa. Chce, by jego ukochana córka wyszła za mąż za swojego byłego chłopaka, Andiego, który przejąłby prowadzenie ośrodka. Gdy Markus pojawia się na campingu, Hartmut na różne sposoby próbuje mu uprzykrzyć życie.

„Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć” („Unsere Jungs - Auch Strippen will gelernt sein”)
Niemcy 2018
emisja: w środę, 23 czerwca br. o 18:05

Jonas, znużony dotychczasowym życiem hulaki i Casanovy, zamierza się ustatkować, podejmując pracę w firmie budowlanej swojego przyjaciela. Nie przypuszcza, że jego pięknie zbudowane ciało przyciągnie uwagę właściciela klubu striptizowego, Victora Varony, który zaproponuje mu pracę. Jonas decyduje się zostać striptizerem i zaczyna nocną karierę w klubie, gdzie ma ponętnie kręcić swymi seksownymi biodrami. Do chwili, gdy zakochuje się w trenerce piłki nożnej swego syna.

„Dzień Ojca w Romance TV” - emisja w środę, 23 czerwca 2021 roku o godz. 8:45 w Romance TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...