reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 razy więcej internetu w ofertach na kartę sieci Play

dodano: 2021-06-14 05:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Barbara Kurdej-Szatan Klienci sieci Play (P4, Groupe Iliad) mogą skorzystać z nowej promocji. Jak zapowiada operator, fani mobilnych rozgrywek czy filmowych wrażeń, jak również osoby aktywne w przestrzeni mediów społecznościowych będą mogły bez obaw o brakujące GB korzystać z mobilnej rozrywki i kontaktu z bliskimi online. Dzięki nowej promocji w tej samej cenie w ofertach Play na Kartę mogą otrzymać dwa razy więcej internetu. Podwojone pakiety są możliwe do aktywacji wyłącznie w aplikacji Play24, gdy konto zostało zasilone w ciągu ostatnich 30 dni dowolną kwotą.

Play Barbara Kurdej-Szatan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podwojone GB w ofertach bez limitu w Play na Kartę

Pakiety w Play na Kartę dostępne są w wariantach łączonych z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami oraz paczką danych. W nowych promocyjnych pakietach po doładowaniu w Play24 klienci otrzymują 2 razy więcej GB do wykorzystania:

- w pakiecie Solo L w cenie 30 zł użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i 30 GB miesięcznie;
- Solo XL za 35 zł zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz internet bez limitu GB, w tym 40 GB z pełną prędkością z dostępem do technologii 5G;
- Pakiet dla Ukrainy za 35zł oprócz nielimitowanych rozmówi i SMS-ów w Polsce dodatkowo zapewnia 1000 minut na Ukrainę (do sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell) oraz 30 GB danych (więcej tutaj).

Pakiety odnawiają się co miesiąc, jeśli na koncie znajdują się odpowiednie środki.

Nowy pakiet - Solo XXL

Nowością od sieci Play jest także wprowadzenie cyklicznego pakietu Solo XXL w cenie 40 zł miesięcznie. W standardowej ofercie dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y, a także internet bez limitu GB (w tym 25 GB internetu z pełną prędkością) i dostępem do 5G. W pakiecie promocyjnym po doładowaniu w aplikacji Play24, użytkownicy otrzymują podwójny pakiet internetu - 50 GB z pełną prędkością. - Dzięki temu jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych i opłacalnych ofert dostępnych na rynku, spełniająca wymagania największych fanów mobilnej rozrywki - zapewnia operator.

Nowe pakiety w Internet na Kartę 2.0 w sieci Play

Klienci tej oferty mogą aktywować także nowe podwójne pakiety GB w pakietach internetowych po doładowaniu konta przez aplikację Play24:

- dzień bez limitu GB za 5 zł - internet bez limitu GB (20 GB z pełną prędkością) - jednorazowy na 24 godziny,
- tydzień bez limitu GB za 20 zł - internet bez limitu GB (60 GB z pełną prędkością - jednorazowy na 7 dni,
- miesiąc bez limitu GB za 50 zł - internet bez limitu GB (200 GB z pełną prędkością) i dostępem do 5G - jednorazowy na miesiąc lub cykliczny.

Aplikacja Play24 - kompleksowa obsługa konta w zasięgu smartfonu

Klienci korzystający z ofert sieci Play mogą zarządzać swoim kontem za pomocą Play24. Jak czytamy w komunikacie, zapewnia ona łatwy dostęp do konta, kontrolowanie pakietów, jak również aktywowanie dodatkowych pakietów w wygodny i szybki sposób. Bezpośrednio z Play24 można również bezpiecznie doładować konto, a także kontrolować wszystkie wydatki (więcej tutaj).
 
Dwa razy więcej internetu od sieci Play - najbardziej opłacalna oferta na kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad
Dwa razy więcej internetu od sieci Play - najbardziej opłacalna oferta na kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...