reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia i Arktyka w lipcu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2021-06-14 06:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W lipcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Północ USA: dzika granica”, „Wszystkie pszczoły Charliego” i „Amerykańska Arktyka”, a w ramach pasma „Lato weterynarzy” taką produkcję jak „Ogrody zoologiczne Australii”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Północ USA: dzika granica” („America's Wild Border: Northern Exposure”)
emisja: w niedzielę, 4 lipca br. o 13:30

Północne rejony Stanów Zjednoczonych Ameryki na granicy z Kanadą to wielkie siedlisko dzikiej przyrody i tereny słynące z ekstremalnych zjawisk pogodowych. Znajdziemy tu pustynie, tundrę, obszary trawiaste, lasy deszczowe, wybrzeża oceanu i jeziora. Żyje tu wiele dzikich zwierząt, które nie przejmują się ludzkimi granicami, a ich jedynymi ograniczeniami są ukształtowanie terenu i zmieniające się pory roku. Film, ukazujący cały rok na tych przygranicznych terenach, pokazuje jednak, że granica państwa stwarza poważne problemy także dla dzikiej przyrody.

„Wszystkie pszczoły Charliego” („Charlie Bee Company”)
emisja: od niedzieli, 4 lipca br. o 19:00

Charlie Agar jest właścicielem Charlie Bee Company, firmy zajmującej się przenoszeniem pszczół, działającej w sercu Teksasu. Charlie Agar łączy w sobie cechy poszukiwacza wrażeń, wynalazcy, miłośnika przyrody i pełnoetatowego szaleńca. Z pomocą ekscentrycznych przyjaciół i doświadczonych pszczelarzy poświęca się ratowaniu pszczół. W programie widzowie poznają stojące przed nim codzienne wyzwania, zobaczą, jak wyglądają „wizyty domowe”, pełne niebezpieczeństw, wyzwań i komicznych momentów. Od wspinania się na drzewa i zbierania pszczół do piłowania ścian domów - Charlie Agar nigdy nie wie, czego może się spodziewać, gdy zostaje wezwany do usunięcia pszczelego gniazda. Tematem programu jest także fundamentalna rola pszczół jako owadów zapylających, niezbędnych dla funkcjonowania rolnictwa i przetrwania ludzi na Ziemi.

„Lato weterynarzy”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 5 lipca br.) o 15:00
W lipcowe popołudnia Polsat Viasat Nature zaprosi na spotkanie ze wspaniałymi, bezinteresownymi lekarzami weterynarii, który robią, co w ich mocy, aby pomagać wszystkim stworzeniom, małym i dużym. Widzowie poznają weterynarzy z całego świata - między innymi z antypodów, dzięki premierze serii „Ogrody zoologiczne Australii”.

„Lato weterynarzy”:
„Ogrody zoologiczne Australii” („Aussie Mega Zoo”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 5 lipca br.) o 15:00

Program ukazuje kulisy pracy ogrodów zoologicznych na terenie australijskiego stanu Wiktoria. Łącznie ponad 800 osób opiekuje się tu pięcioma tysiącami zwierząt. Australijskie ogrody zoologiczne bardzo się od siebie różnią - Melbourne Zoo leży w centrum wielkiego miasta, podczas gdy Werribee Open Range Zoo czy Healesville Sanctuary to „otwarte” ogrody zajmujące duże tereny sawanny i buszu. Kamery rejestrują wyjątkowe relacje między niezwykłymi zwierzętami i ich pełnymi pasji opiekunami, którzy walczą o ratowanie zagrożonych gatunków przed wyginięciem i witają narodziny uroczych maluchów.

„Amerykańska Arktyka” („America's Arctic - A Refuge Imperilled”)
emisja: w niedzielę, 11 lipca br. o 13:30

Dokument ukazujący niezwykłe piękno dziewiczych terenów na dalekiej północy Alaski - jednej z ostatnich ostoi stad karibu i niedźwiedzi polarnych. Nakręcony w ciągu czterech lat film umożliwia wgląd w życie najciekawszych dzikich zwierząt Arktyki. Zdjęcia lotnicze ukazują zakres i ogromną skalę corocznej wędrówki karibu, ujawniając także wiele niebezpieczeństw, które stada napotykają po drodze. Materiały filmowe pokazują, że wilki i niedźwiedzie grizzly stosują przemyślane strategie, polując na wędrujące karibu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...