reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wikingowie i złoto w lipcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-06-14 03:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W lipcu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Uwaga, katastrofa!” i „Lodowi wikingowie” (sezon 2.), a w ramach pasma „Sięgnąć po złoto” taką produkcję jak „Australijscy poszukiwacze złota”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Uwaga, katastrofa!” („Construction Fails”)
emisja: od środy, 7 lipca br. o 21:00

Program opowiada o katastrofach na budowach i niebezpieczeństwach związanych z nowoczesnym budownictwem. Wielkie dźwigi przewracają się, skomplikowane konstrukcje rozpadają, a potężne maszyny zaczynają żyć własnym życiem. Nawet najlepsi fachowcy popełniają błędy i czasami katastrofa jest po prostu nieunikniona. W programie widzowie odwiedzą place budowy na całym świecie, poznają szczegóły techniczne i przyczyny wielkich katastrof. Lekceważenie kontroli bezpieczeństwa, ignorowanie procedur, fatalne planowanie - to tylko niektóre z nich. Katastrofy budowalne generują zwykle ogromne koszty, zarówno gdy chodzi o wybuch małej butli z gazem, buldożer, który wymknął się spod kontroli, jak i o całą konstrukcję, która wali się w gruzy.

„Lodowi wikingowie” 2 („Ice Vikings” 2)
emisja: od wtorku, 20 lipca br. o 22:00

Pierwszy sezon programu „Lodowi wikingowie” ukazał widzom świat komercyjnego rybołówstwa podlodowego na jeziorze Winnipeg. Poznali ludzi, którzy zajmują się łowieniem pod lodem, i zobaczyli kulisy ich pracy. W drugim sezonie Trevor Kristjanson kontynuuje swoją karierę, inwestuje we własną firmę i rozwija ją. Chris, pracując na jeziorze, nawiązuje do wikińskiej historii swojej rodziny. Mike i Justin mają nową, tajną broń, Richard i Mike chcą poszerzyć działalność, aby uzyskać lepsze wyniki, a Gene i Candace cieszą się na rozpoczęcie sezonu, bo oboje wracają do zdrowia po operacjach i nie mogą doczekać się powrotu na lód (więcej tutaj).

„Sięgnąć po złoto”:
„Australijscy poszukiwacze złota”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 23 lipca br.) o 23:00

Tego lata najlepsi sportowcy z całego świata będą walczyć o złoto na igrzyskach olimpijskich w Tokio (transmisja w kanałach TVP1, TVP2, TVP Sport, Eurosport 1 i Eurosport 2 - więcej tutaj). Po sportowych emocjach Polsat Viasat Explore proponuje poszukać złota wraz z bohaterami programu „Australijscy poszukiwacze złota” (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Uwaga, katastrofa!”, foto: ZDF
Kadr z programu „Uwaga, katastrofa!”, foto: ZDF


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...