reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gala 23. Polskich Nagród Filmowych - Orły w Canal+

dodano: 2021-06-18 12:27 | aktualizacja: 2021-06-18 12:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Orły nagrody canal plus 360px.jpg Już w najbliższy poniedziałek, 21 czerwca, CANAL+ zaprasza na Galę 23. Polskich Nagród Filmowych – Orły. Transmisję z wręczenia najważniejszych branżowych nagród obejrzeć będzie można na żywo w CANAL+ PREMIUM oraz online na canalplus.com.

CANAL+
Orły nagrody 2021 canal plus 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gala 23. Polskich Nagród Filmowych - Orły na antenie CANAL+.   

O godz 20:30 wystartuje relacja z czerwonego dywanu. Z zaproszonymi gwiazdami, aktorkami, aktorami oraz twórcami nominowanych produkcji porozmawiają Karolina Korwin-Piotrowska i Błażej Hrapkowicz. O godz. 21:00 rozpocznie się uroczysta Gala, podczas której poznamy laureatów nagród w 19 kategoriach, w tym dowiemy się, jaki był najlepszy film ubiegłego roku, ogłosimy najlepszych aktorów, i odkryjemy, kto otrzymał Nagrodę Publiczności.

O tegoroczne Orły ubiegają się twórcy oraz aktorzy i aktorki m.in. „Jak najdalej stąd” Piotra Domalewskiego, filmu „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy, a także świetnie przyjętych przez widzów i krytyków filmów „Szarlatan” Agnieszki Holland i głośnego debiutu Jana Holoubka „25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy”, który Akademia wyróżniła rekordową liczbą aż czternastu nominacji. Po raz pierwszy szansę na Orła ma pełnometrażowa animacja, „Zabij to i wyjedź z tego miasta” w reżyserii Mariusza Wilczyńskiego.

Polska Nagroda Filmowa Orzeł, przyznawana od 1999 roku przez Polską Akademię Filmową, jest powszechnie uważana za najważniejsze wyróżnienie rodzimej branży. Nominowani, a potem laureaci są wyłaniani w dwuetapowym głosowaniu. Nad jego prawidłowością i zgodnością z regulaminem, a także tajnością i poufnością całego procesu czuwa wiodąca na świecie firma audytorsko-doradcza, PwC, partner Polskiej Akademii Filmowej. Warto podkreślić, że podobnie jak w przypadku gali Oscarowej®, nominowanych oraz laureatów Orłów poznajemy w chwili publicznego otwarcia kopert. Oprócz nagród dla najlepszego filmu fabularnego, dokumentalnego oraz serialu, nagradzani są także aktorzy, aktorki, twórczynie oraz twórcy filmowi w aż 19 kategoriach. Każdego roku wręczana jest także Nagroda za Osiągnięcia Życia, którą w tym roku odbierze Jerzy “Duduś” Matuszkiewicz oraz Nagroda Publiczności.

CANAL+ od 5 lat jest oficjalnym nadawcą telewizyjnym Orłów.
Gala pokazana zostanie w paśmie odkodowanym dla abonentów platformy CANAL+ oraz telewizji kablowych. Transmisja Gali dostępna będzie także online. Na żywo obejrzą ją użytkownicy z dostępem do CANAL+ Premium, a następnego dnia Gala będzie dostępna dla wszystkich użytkowników CANAL+ online.

Zaraz po transmisji zapraszamy widzów na Facebookowe profile CANAL+ i Wirtualnej Polski, gdzie z laureatami nagród w kluczowych kategoriach na żywo rozmawiać będzie Artur Zaborski z WP Film.  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...