reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gliniarze” 9 w telewizji Polsat Seriale

dodano: 2021-06-19 06:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka W sobotę, 19 czerwca br. o godz. 21:00 na antenie telewizji Polsat Seriale wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 9. sezonu serialu „Gliniarze”, którego producentem jest Outset Films. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games i Nowa TV. Dodajmy, że w ramach 9. serii tego serialu wyemitowany zostanie 500. odcinek całości, a obecnie trwają zdjęcia do 11. sezonu, który w Polsacie ma zadebiutować jesienią br.

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w dziewiątym sezonie na fanów „Gliniarzy” czeka wiele niespodzianek. Nowo powstałe Centralne Biuro Policji, a w nim wielkie zmiany kadrowe. Nowy komendant, nowa intrygująca policjantka w zespole i młoda bardzo tajemnicza specjalistka od cyberprzestępczości. Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do nowo powstałego Centralnego Biura Policji, co oznacza jeszcze trudniejsze sprawy już nie tylko na terenie Warszawy, ale także w pobliskich miastach, miasteczkach i wsiach.

Do zespołu wraca doświadczony naczelnik Piotr Zarębski (w tej roli Dariusz Dłużniewski), a na czele prestiżowego Centralnego Biura Policji (CBP) staje bezwzględny służbista i manipulator w garniturze, Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Dziewiąty sezon to także powrót ulubionych par policyjnych: Olgierda (Arkadiusz Krygier) i Krystiana (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii (Ewelina Ruckgaber) i Jakuba (Piotr Mróz), a śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła piękna i intrygująca Weronika Grot (Laura Samojłowicz). W zespole pojawi się również nowa specjalistka od cyberprzestępczości, tajemnicza Żaneta Kujawska (Monika Miller), która umiejętnościami hakerskimi jest w stanie zadziwić nawet dotychczasowego informatyka, Dariusza (Michał Głowacki). Policjanci rozpoczną pracę w nowej komendzie, siedzibie Centralnego Biura Policji, z nowoczesnym laboratorium kryminalistycznym, w którym Aneta (Magdalena Soczawa) i Jan (Bartosz Winiarski) będą przeprowadzać jeszcze bardziej złożone analizy dowodów. Jak zawsze, detektywi będą mogli liczyć na wsparcie aspirantów: Mai (Lea Oleksiak), Stefana (Robert Szewczyk) i Rafalskiego (Łukasz Strzałka), a przy najniebezpieczniejszych akcjach pomogą im uzbrojeni po zęby antyterroryści.

W pierwszym odcinku z dziewiątej serii: na komendę zgłasza się mężczyzna, który w zamian za policyjną ochronę chce ujawnić dane warszawskich przestępców. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Natalia podejrzewa jednak, że mężczyzna prowadzi z nimi nieczystą grę. Zatrzymując kolejne osoby detektywi powoli układają gangsterską układankę. Czy uda im się nie wpaść w pułapkę?

Co tydzień, w soboty (od 19 czerwca br.) od godziny 17:00 do 23:00 (w sobotę, 19 czerwca br. w godzinach 21:00-23:00) w kanale Polsat Seriale emitowanych będzie premierowo sześć odcinków dziewiątego sezonu (w sobotę, 19 czerwca br. od godziny 17:00 cztery ostanie ósmej serii, a od godziny 21:00 dwa pierwsze dziewiątego sezonu) serialu „Gliniarze”.

Dodajmy, że obecnie trwają zdjęcia do jedenastej serii serialu „Gliniarze”, która w Polsacie ma zadebiutować jesienią br. Producentem wykonawczym programu jest Outset Films (więcej tutaj).
 
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Monika Miller w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Monika Miller w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat


„Gliniarze” - sezon 9., emisja w soboty (od 19 czerwca 2021 roku) o godz. 17:00 (19 czerwca 2021 roku o godz. 21:00) w telewizji Polsat Seriale. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games i Nowa TV, a sezon 11. będzie miał premierę jesienią 2021 roku w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...