reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gorąca linia” i filmy w lipcu w CBS Europa

dodano: 2021-06-20 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa W lipcu br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom takie produkcje filmowe jak „Zabawna buzia”, „Gorąca linia”, „Harpia”, „Bezpłodna kukułka”, „Frajer”, „Złodziej w hotelu”, „Jak za dawnych dobrych czasów”, „Ulubione grzechy śmiertelne”, „Powiew luksusu”, „Czy to ty, czy to ja” i „Rodzinny weekend”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2021 roku w kanale CBS Europa:

„Zabawna buzia” („Funny Face”)
obsada: Audrey Hepburn i Fred Astaire
emisja: w sobotę, 3 lipca br. o 11:10

Musical. Redaktor naczelny kobiecego pisma w kryzysie, szukając nowych twarzy, poznaje księgarkę o nieprzeciętnym uroku. Chce zrobić z niej gwiazdę i zabiera na sesję do Paryża. Kopciuszek okazuje się jednak mieć własne zdanie, a w Paryżu najbardziej interesuje go spotkanie z ulubionym filozofem. Cztery nominacje do Oscara.

„Gorąca linia” („Hanging Up”)
obsada: Meg Ryan, Diane Keaton, Lisa Kudrow i Walter Mathau
emisja: w sobotę, 3 lipca br. o 21:00

Komediodramat. Trzy dorosłe siostry, kiedyś bardzo sobie bliskie, od lat kontaktują się tylko przez telefon. Wydawczyni kobiecego magazynu, gwiazda soap opery i właścicielka firmy, mająca też pod opieką ich ojca - każda z ich żyje swoim życiem. Gdy ojciec trafia do szpitala i jego stan stale się pogarsza, muszą w końcu spotkać się twarzą w twarz (więcej tutaj).

„Harpia” („The Con”)
obsada: William H. Macy, Rebecca De Mornay i Mike Nussbaum
emisja: w niedzielę, 4 lipca br. o 21:00

Komedia kryminalna. Kiedy Nancy traci pieniądze należące do mafii, musi szybko wymyślić plan na przetrwanie. Od czego jednak jest zawodową oszustką? Jedzie do niewielkiego miasteczka w Missisipi, gdzie mieszka nieśmiały Bobby = pracownik stacji benzynowej. Mężczyzna nie wie, że jest spadkobiercą fortuny. Nancy postanawia go uwieść.

„Bezpłodna kukułka” („The Sterile Cuckoo”)
obsada: Liza Minnelli, Wendell Burton i Tim McIntire
emisja: w sobotę, 10 lipca br. o 10:50

Dramat. Pookie dostaje się do college’u i przeprowadza do innego miasta. Na przystanku poznaje Jerry'ego, również świeżo upieczonego studenta. Bezpośrednia i dowcipna Pookie onieśmiela zamkniętego w sobie, uporządkowanego chłopaka. Pomimo to między młodymi nawiązuje się nić sympatii. Sympatii, która zostanie wystawiona na wiele prób. 

„Frajer” („Loser”)
obsada: Jason Biggs, Mena Suvari i Dan Aykroyd
emisja: w sobotę, 10 lipca br. o 21:00

Komediodramat. Pochodzący z prowincji Paul osiąga wymarzony sukces: dostaje się do nowojorskiego college’u. Prostoduszny, pracowity, ale i nieśmiały Paul jest przytłoczony wielkim miastem. Co gorsza, rówieśnicy ze szkoły szybko zaczynają traktować go jak prowincjonalnego frajera. Sytuacja zmienia się, gdy spotyka zbuntowaną Dorę - dziewczynę skrywającą sporo sekretów.

„Złodziej w hotelu” („To Catch a Thief”)
obsada: Cary Grant, Grace Kelly i John Williams
emisja: w sobotę, 17 lipca br. o 10:05

Thriller. Spędzający emeryturę na Lazurowym Wybrzeżu były złodziej dowiaduje się, że ktoś dokonuje kradzieży naśladując jego modus operandi - a przestępstwa idą na jego konto. Bohater melduje się w hotelu, gdzie postanawia zastawić pułapkę na naśladowcę. Tymczasem poznaje bogatą wdowę i jej piękną córkę. Jedna z ostatnich ról Grace Kelly przed ślubem z księciem. 

„Jak za dawnych dobrych czasów” („Seems Like Old Times”)
obsada: Goldie Hawn, Chevy Chase i Harold Gould
emisja: w sobotę, 17 lipca br. o 21:00

Komedia romantyczna. Pisarz zostaje porwany i zmuszony do napadu na bank. Przerażony rychłym schwytaniem przez policję, próbuje schronić się u byłej żony. Ta postanawia mu pomóc - a potem uświadamia sobie, że przecież jej obecny mąż jest prokuratorem okręgowym walczącym o fotel prokuratora generalnego.

„Ulubione grzechy śmiertelne” („National Lampoon’s Favorite Deadly Sins”)
obsada: Denis Leary, Joe Mantegna i Anabella Sciorra
emisja: w niedzielę, 18 lipca br. o 21:00

Komedia. Trzy przewrotne nowelki o przywarach, na których zbudowany jest show biznes: żądza, chciwość i gniew. Bohaterem każdej z opowieści jest inny mężczyzna przekonany o swej niepodważalnej pozycji w Hollywood – ale każdy z nich gorzko się przekonuje, czym może się skończyć popełnianie grzechów śmiertelnych.

„Powiew luksusu” („That Touch of Mink”)
obsada: Doris Day, Cary Grant i Gig Young
emisja: w sobotę, 24 lipca br. o 9:35

Komedia romantyczna. Bogaty biznesmen ochlapuje błotem bezrobotną urzędniczkę, idącą właśnie na rozmowę w urzędzie pracy. To przypadkowe poznanie doprowadzi do wzajemnego oczarowania - i związku, na który każda ze stron ma trochę inny pomysł. Złoty Glob dla „Najlepszej komedii 1962 roku” i trzy nominacje do Oscara. 

„Czy to ty, czy to ja” („It Takes Two”)
obsada: Kirstie Alley, Steve Guttenberg, Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen
emisja: w sobotę, 24 lipca br. o 21:00

Komedia familijna. Amanda z domu dziecka i Alyssa, córka bogatego ojca, poznają się przypadkiem i są skonsternowane: wyglądają jak dwie krople wody. Dziesięciolatki zaprzyjaźniają się, a wkrótce zamieniają miejscami. Zachęcone powodzeniem przedsięwzięcia, postanawiają zabawić się w swatki (więcej tutaj).

„Rodzinny weekend” („Family Weekend”)
obsada: Matthew Modine, Olesya Rulin i Kristin Chenoweth
emisja: w sobotę, 31 lipca br. o 21:00

Komediodramat. Szesnastoletnia Emily odnosi sukcesy w skakance sportowej. Jednak jej pochłoniętych pracą i sobą rodziców to nie interesuje. Młodsze rodzeństwo Emily również wydaje się żyć we własnym świecie. Wkrótce dzieci postanawiają przypomnieć rodzicom o pryncypiach. W tym celu w pewien weekend biorą ojca i matkę na zakładników.
 
Rebecca De Mornay w filmie „Harpia”, foto: AMC Networks International
Rebecca De Mornay w filmie „Harpia”, foto: AMC Networks International
Diane Keaton, Meg Ryan i Lisa Kudrow w filmie „Gorąca linia”, foto: AMC Networks International
Diane Keaton, Meg Ryan i Lisa Kudrow w filmie „Gorąca linia”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...