reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Złotokap” w kanale Kino Polska

dodano: 2021-06-21 02:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Złotokap 2020 polski film przewodnik po filmach 360px.jpg W środę, 23 czerwca br. o godz. 22:50 w kanale Kino Polska wyemitowany zostanie premierowo polsko-islandzki film „Złotokap”. Producentem filmu jest Mystery Productions, koproducentem Madants, a dystrybutorem Madness. Film współfinansowany był przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Karolina Gruszka, Sigrún Edda Björnsdóttir, Hallgrímur Ólafsson, Halldóra Geirharosdóttir i Margrét Helga Jóhannsdóttir.

Madness „Złotokap”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Indiana (w tej roli Sigrún Edda Björnsdóttir) mieszka na przedmieściach Reykjavíku, stolicy Islandii, w dzielnicy imigrantów, którymi szczerze gardzi. Na co dzień symuluje przeróżne choroby, żerując na państwowym systemie opieki. Jest stara i samotna. Jedynie drzewko Laburnum przynosi jej jakąkolwiek radość. Niespodziewanie jej życie załamuje się, gdy decyzją Ministerstwa Środowiska wszystkie rośliny sprowadzone na Islandię przed 1900 rokiem mają zostać wycięte.

W obsadzie filmu znaleźli się Karolina Gruszka, Sigrún Edda Björnsdóttir, Hallgrímur Ólafsson, Halldóra Geirharosdóttir i Margrét Helga Jóhannsdóttir. Autorem scenariusza i reżyserem jest Ragnar Bragason, a autorem zdjęć Árni Filippusson.

Dodajmy, że film „Złotokap” pojawił się w kinach w piątek, 28 sierpnia 2020 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Karolina Gruszka, Hallgrímur Ólafsson, Sigrún Edda Björnsdóttir i Halldóra Geirhardsdóttir na plakacie promującym kinową emisję filmu „Złotokap”, foto: Madness
Karolina Gruszka, Hallgrímur Ólafsson, Sigrún Edda Björnsdóttir i Halldóra Geirhardsdóttir na plakacie promującym kinową emisję filmu „Złotokap”, foto: Madness


„Złotokap” - emisja w środę, 23 czerwca 2021 roku o godz. 22:50 w kanale Kino Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...