reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10 koncertów na 10-lecie stacji Polo TV

dodano: 2021-06-21 05:44 | aktualizacja: 2021-06-21 08:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polo TV „Letnia scena Polo TV” W sobotę, 26 czerwca br. o godz. 14:15 w kanale Polo TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu programu „Letnia scena Polo TV”. Wystąpią Magdalena Niewińska, Marcin Siegieńczuk, Mateusz Pawłowski „Toskańsky”, Piotr Kołaczyński „Miły Pan”, Dawid Kurnik „Capitan Folk”, Andrzej Marcysiak „Andre”, Maciej Smoliński, Camasutra, Piękni i Młodzi, Playboys, Skaner, After Party, Joker, Weekend, Freaky Boys, B-Qll i Classic.

Polo TV „Letnia scena Polo TV”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gorące wakacje w Polo TV i powrót programu z 2020 roku, czyli „Letniej sceny Polo TV”. W taki sposób stacja zaprasza na obchody swojego 10-lecia. Od 26 czerwca br., w każdą sobotę, widzowie spotkają się z gwiazdami disco polo na 10 koncertach. Tak jak w 2020 roku koncerty zostaną zrealizowane w miejscach, które są bliskie sercu artystów. Ekipa Polo TV zbuduje mini sceny w ogródkach, domach, tarasach, boisku piłkarskim czy na polanie pod samymi Tatrami. Jak zapewnia nadawca, bez publiczności pod sceną, ale z największą i najwierniejsza publiką - widzami Polo TV. Każdy z odcinków będzie składał się z dwóch lub trzech mini recitali gwiazd, podczas których wykonają one zarówno swoje najbardziej znane hity jak i premierowe, nigdy dotąd nie publikowane nagrania.

Na scenie pojawią się m.in. Magdalena Niewińska, Marcin Siegieńczuk, Mateusz Pawłowski „Toskańsky”, Piotr Kołaczyński „Miły Pan”, Dawid Kurnik „Capitan Folk”, Andrzej Marcysiak „Andre”, Camasutra, Piękni i Młodzi, Playboys, Skaner, After Party, Joker, Weekend, Freaky Boys, B-Qll i Classic. W programie po raz pierwszy widzowie usłyszą także duety gwiazd, takie jak Miły Pan i Playboys, Magdalena Niewińska i Marcin Siegieńczuk oraz Camasutra i After Party. Koncerty będą wzbogacone krótkimi wywiadami, również z gośćmi specjalnymi znanymi z pierwszej edycji programu, w których gwiazdy wspominać będą dekadę istnienia Polo TV. Ostatni, dziesiąty koncert, odbędzie się z publicznością, gdyż na koncert ten zostanie zaproszonych dziesięciu telewidzów - laureatów konkursu urodzinowego stacji (więcej tutaj).

Premierowe odcinki będą emitowane w Polo TV w każdą sobotę (od 26 czerwca do 28 sierpnia br.) o godzinie 14:15, natomiast powtórki w niedziele o godzinie 17:00, we wtorki o godzinie 18:30 i w czwartki o godzinie 18:15.
 
Magdalena Niewińska w programie „Letnia scena Polo TV”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Niewińska w programie „Letnia scena Polo TV”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Niewińska i Maciej Smoliński w programie „Letnia scena Polo TV”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Niewińska i Maciej Smoliński w programie „Letnia scena Polo TV”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Sasinowski, Marcin Siegieńczuk, Magdalena Niewińska i Maciej Smoliński w programie „Letnia scena Polo TV”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Sasinowski, Marcin Siegieńczuk, Magdalena Niewińska i Maciej Smoliński w programie „Letnia scena Polo TV”, foto: Cyfrowy Polsat


„Letnia scena Polo TV” - sezon 2., emisja w soboty (od 26 czerwca 2021 roku) o godz. 14:15 w Polo TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...