reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startują kanały tematyczne .red, .black i .sci-fi

dodano: 2021-06-21 17:48
autor: RO | źródło: cableman.ru

Sony Channel Narodowa Medialna Grupa i Media Telekom ogłosiły start trzech płatnych kanałów telewizyjnych w Rosji. Projekty mają ruszyć pod nazwami .red, .black i .sci-fi, oferując treści od Sony Pictures, Paramount, BBC, Universal, Disney, Fremantle i MGM.

https://weaversbc.ru/wp-content/uploads/2017/03/NMG_Top_2800x1400-nocdn.jpg
Narodowa Medialna Grupa NMG


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Start kanałów jest planowany jeszcze w czerwcu 2021 roku w związku z wycofaniem na rosyjskim rynku Sony Channel, Sony Turbo i Sony Sci-Fi. Rosyjska grupa NMG podaje, że chodzi tutaj o rebranding, a nie zaprzestanie nadawania.

Koncepcja programowa nie ulega zmianie. Seriale, filmy i programy telewizyjne produkcji Sonу Pictures Television, a także seriale i treści telewizyjne wymienionych wytwórni staną się filarem treści nowych kanałów telewizyjnych.

Wyłącznym dystrybutorem .red, .black i .sci-fi będzie firma Media Telekom, posiadająca doświadczenie z telewizją linearną i usługami nielinearnymi FOX Networks Group, z kanałami grup Feniks i Star Media, a także UFC TV i STS Kids.

.red to kanał dla współczesnych kobiet. Ramówka oparta będzie na serialach i programach wyprodukowanych przez wiodące światowe studia, takie jak Sony Pictures Television, Paramount, BBC, Universal, Disney, Fremantle, MGM i inne.

.black skierowany będzie do mężczyzn. Ramówkę uzupełnią treści od Sony Pictures, a także pozostałych czołowych producentów.

.sci-fi będzie kanałem rozrywkowym, który nacisk położy na zjawiska nieznane i niewytłumaczalne. Będą nie tylko historie o przyszłości, niewiarygodne technologie, tajemnice kosmosu, ale także światy równoległe, superbohaterowie, mistycyzm, niewyjaśnione zjawiska, mity i legendy.

Ostatnio pisaliśmy o wycofaniu się Sony Pictures Television z Ukrainy.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...