reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tydzień z Beatą Kozidrak w Kino Polska Muzyka

dodano: 2021-06-22 11:54
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Kino Polska Muzyka

Beata Kozidrak Gambit Beata Kozidrak – wspaniała, niesamowita, jedyna. W lipcu Kino Polska Muzyka rozpieści widzów specjalną ramówką poświęconą twórczości artystki. Od 19 lipca, w ramach Tygodnia z Beatą Kozidrak, na antenie stacji premierowo zagoszczą m.in.: „Sama o sobie: Beata Kozidrak”, „12 Największych Solowych Przebojów Beaty Kozidrak” oraz „Gwiazdki Gwiazdy Gwiazdeczki. Bajm”.

Beata Kozidrak, fot. Gatmedia
Beata Kozidrak, fot. Gatmedia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zarówno kariera artystyczna, jak i życie prywatne Beaty Kozidrak są niezwykle barwne. Kim tak naprawdę jest Beata? Jak przez 40 lat nieustannego bycia na topie udało jej się pozostać sobą? Kim jest ikona popkultury, która od lat elektryzuje fanów? W programie „Sama o sobie: Beata Kozidrak” opowie o pracy w pandemii, premierze książki, nowej płycie i współpracy z młodymi artystami, o tym, co ją nakręca i inspiruje. Beata wciąż zaskakuje. Szuka zmian i nigdy nie stoi w miejscu. – Jeśli człowiek stoi w miejscu, to nic ciekawego go nie spotka (…). Jestem babką, która wie, czego chce. – Artystka po prostu robi to, co kocha najbardziej, a fani są dla niej synonimem sukcesu. – Tęsknie za koncertami (…). Wiem, że wielu ludziom moje teksty pomogły i to jest dla mnie największą nagrodą. – Program powstał na zlecenie Kino Polska TV SA.

W ramach Tygodnia z Beatą Kozidrak na antenie Kino Polska Muzyka premierowo zagości także zestawienie „12 Największych Solowych Przebojów Beaty Kozidrak”. Na liście znajdą się utwory, które są evergreenem, m.in.: „Siedzę i myślę” czy „Taka Warszawa”. Pojawi się również nowy utwór „Gambit”, czyli pierwszy singiel zapowiadający czwarty solowy album artystki.

„Gwiazdy Gwiazdki Gwiazdeczki. Bajm” to z kolei przegląd unikatowych, archiwalnych materiałów i teledysków zespołu Bajm z lat 1977-1980. Widzowie będą mogli raz jeszcze przypomnieć sobie pierwsze utwory i retro wideoklipy m.in.: „Rano”, „Czary mary” oraz „Piechotą do lata” – piosenkę, dzięki której grupa licealnych przyjaciół stała się sensacją na polskiej scenie muzycznej.

To jednak nie koniec muzycznych emocji. Podczas Tygodnia z Beatą Kozidrak stacja premierowo wyemituje także: „Aleja Gwiazd – Beata Kozidrak”, czyli intymny wywiad przeprowadzony przez Wojciecha Gąssowskiego, oraz „Beata Kozidrak: Autobiografia”. W programie artystka przytoczy fragmenty najnowszej książki, które przeplatane będą największymi przebojami gwiazdy.

Tydzień z Beatą Kozidrak już od poniedziałku 19 lipca, codziennie o godz. 14:00.

Pełna lista tytułów:
  • „25 Miłosnych Przebojów Beaty Kozidrak” – poniedziałek, 19 lipca o godz. 14:00
  • „Aleja Gwiazd – Beata Kozidrak” – wtorek, 20 lipca o godz. 14:00 (premiera)
  • „12 Największych Solowych Przebojów Beaty Kozidrak” – środa, 21 lipca o godz. 14:00 (premiera)
  • „Gwiazdy Gwiazdki Gwiazdeczki. Bajm” – czwartek, 22 lipca o godz. 14:00 (premiera)
  • „Beata Kozidrak: Autobiografia” – piątek, 23 lipca o godz. 14:00 (premiera)
  • „Sama o sobie: Beata Kozidrak” – sobota, 24 lipca o godz. 14:00 (premiera), powtórka w niedzielę, 25 lipca o godz. 14:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...