reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polot” w Kino Polska i Premierach Canal+

dodano: 2021-06-23 09:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+ Polska/satkurier.pl

Agora Next Film „Polot” sterowiec pojazd maszyna samolot Widzowie usługi VOD Premiery CANAL+ mogą już oglądać polski film „Polot”. Producentem filmu jest Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (WFDiF/Studio Filmowe Kadr), koproducentem Studio Produkcyjne Orka, a dystrybutorem jest Next Film (Agora). Film współfinansowany był przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). Dodajmy, że film ten mogą również oglądać widzowie kanału Kino Polska.

Agora Next Film „Polot” sterowiec pojazd maszyna samolot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Polot” to poruszająca historia o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę. Karol (w tej roli Maciej Musiałowski), utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec (Mariusz Stajewski), instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki (Izabela Kuna). Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół (Tomasz Włosok i Eryk Kulm junior) stawia wszystko na jedną kartę - zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Michał Wnuk, współscenarzystką jest Kaja Krawczyk-Wnuk, a autorem zdjęć Michał Popiel-Machnicki. W obsadzie znaleźli się Pola Błasik, Malwina Buss, Zofia Domalik, Zuzanna Lit, Dagmara Chmielecka, Lidia Pronobis, Izabela Kuna, Maciej Musiałowski, Mariusz Stajewski, Eryk Kulm, Tomasz Włosok, Adam Fidusiewicz i Andrzej Konopka. Zdjęcia do tej produkcji kręcono m.in. w Bielsku-Białej.

Dodajmy, że film „Polot” pojawił się w kinach w piątek, 23 października 2020 roku (więcej tutaj).

Film „Polot” mogą obecnie oglądać także widzowie stacji Kino Polska (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Tomasz Włosok, Maciej Musiałowski i Eryk Kulm junior na plakacie promującym kinową emisję filmu „Polot”, foto: Agora
Tomasz Włosok, Maciej Musiałowski i Eryk Kulm junior na plakacie promującym kinową emisję filmu „Polot”, foto: Agora


„Polot” - emisja w kanale telewizyjnym Kino Polska i w serwisie VOD Premiery Canal+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum NytroBox NS+

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...