reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Starożytność i sekrety w lipcu w History2

dodano: 2021-06-23 10:03 | aktualizacja: 2021-06-23 20:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W lipcu br. kanał History2 poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Starożytność: 10 naj...”, a w ramach pasma „Poniedziałki nie z tej Ziemi” takie produkcje jak „UFO: tajne akta kosmitów” i „UFO: spotkania w kosmosie”.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lipcu br. kanał History2 nie ustąpi - widzowie cofną się do czasów antycznych, by poznać „Starożytność: 10 naj...” oraz spojrzą w gwieździste niebo w paśmie „Poniedziałki nie z tej Ziemi”.

Lipiec 2021 roku w ofercie kanału History2:

„Poniedziałki nie z tej Ziemi”:
emisja: w poniedziałki o 21:00
W lipcu br. History2 kontynuować będzie odkrywanie tego, co niepoznane. Bliskie spotkania. Sekretne misje. Tajne organizacje. Kosmiczna technologia. Rządowe spiski. Pasmo programowe „Poniedziałki nie z tej Ziemi” - emisja w poniedziałki o godzinie 21:00 w kanale History2 (więcej tutaj).

„Poniedziałki nie z tej Ziemi”:
„UFO: tajne akta kosmitów” („UFOs: Top Secret Alien Files”)
emisja: w poniedziałek, 5 lipca br. o 21:00

Policjanci i wojskowi na co dzień chronią innych i im służą, jednak kiedy stają oko w oko z UFO (Unidentified Flying Object), ich poświęcenie wystawione jest na wyjątkową próbę. Fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, opisanych w autentycznych tajnych aktach dotyczących UFO, dobitnie pokazują, jak daleko muszą posunąć się osoby z pierwszej linii frontu, by strzec cywili przed spotkaniami z obcymi.

„Poniedziałki nie z tej Ziemi”:
„UFO: spotkania w kosmosie” („UFOs: Secret Missions Exposed”)
emisja: w poniedziałek, 19 lipca br. o 21:00

Przestrzeń kosmiczna od zawsze fascynowała ludzi. Czy to możliwe, że rząd ukrywał przed światem ściśle tajne misje kosmiczne na Księżyc, a nawet Marsa? Czy w ich efekcie odkryto jakieś zagrożenie, o którym NASA (National Aeronautics and Space Administration) i rząd milczą? Co musi się stać, by kamuflowane dotychczas działania zostały ujawnione?

„Starożytność: 10 naj...” (​„Ancient top 10”)
emisja: w czwartki (od 29 lipca br.) o 21:00

Jak zapowiada nadawca, to jedyny ranking układany przez tysiące lat, porównujący władców, budowle, rodzaje broni i wynalazki starożytnego świata. Czy Juliusz Cezar był wybitniejszym przywódcą niż Aleksander Wielki? Które zabytki z tamtej epoki lepiej przetrwały próbę czasu niż pozostałe? Który ze starożytnych statków bije na głowę inne? W tym zestawieniu jego twórcy spróbują znaleźć odpowiedzi na te pytania i rozstrzygnąć raz na zawsze zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Oszałamiająca grafika komputerowa, materiały archiwalne i wypowiedzi ekspertów ożywią starożytność i przybliżą widzom jej dziesięć największych osiągnięć.
 
Bettany Hughes w programie „Starożytność: 10 naj...”, foto: A+E Networks
Bettany Hughes w programie „Starożytność: 10 naj...”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...