reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Deluxe Music nadal w SD i HD na Astrze

dodano: 2021-06-24 11:06 | aktualizacja: 2021-06-24 11:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES/satkurier.pl

Deluxe Music Niemiecki nadawca High View przedłużył umowę z luksemburskim operatorem SES dotyczącą dzierżawy pojemności satelitarnej na potrzeby kanału Deluxe Music. Co istotne ta stacja muzyczna nadal będzie dostępna z satelitów Astra (19,2°E) zarówno w jakości HD, jak i SD, czyli także w wersji niekodowanej (FTA).

Deluxe Music


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Deluxe Music dostarcza mieszankę aktualnych hitów oraz niezapomnianych przebojów. Wersja SD tego kanału jest oferowana FTA dla każdego widza w zasięgu satelity Astra 1N (19,2°E). Natomiast wersja HD - w wysokiej rozdzielczości, dostępna jest tylko dla użytkowników niemieckich platform HD+ oraz Sky.

Stacja Deluxe Music wystartowała 1 kwietnia 2005 roku, jako bezpośrednia konkurencja dla MTV i Vivy. 17 grudnia 2012 roku Deluxe Music doczekał się wersji HD.
 

- Naszym celem jest dostarczanie widzom niezwykłych doznań muzycznych, dlatego cieszymy się, że możemy nadal docierać z Deluxe Music do najszerszego grona odbiorców, zarówno w jakości SD, jak i HD. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozrywkę, relaks czy tło muzyczne do pracy lub zabawy, Deluxe Music oferuje swoim widzom szeroką gamę wysokiej jakości rozrywki muzycznej zaprojektowanej specjalnie na każdą okazję. Satelita odgrywa kluczową rolę w naszej strategii dystrybucji i chciałbym podziękować firmie SES, że jest naszym wieloletnim i zaufanym partnerem - powiedział Alexander Trauttmansdorff, dyrektor zarządzający Hight View.

- Wieloletnia umowa z Hight View na dystrybucję Deluxe Music dowodzi, jak ważny dla nadawców jest zasięg satelitarny, aby zmaksymalizować wartość ich treści wśród jak najszerszego grona odbiorców. W niemieckim krajobrazie telewizyjnym muzyka jest podstawowym gatunkiem telewizyjnym, który przyniósł bardzo potrzebną rozrywkę w ciągu ostatniego pełnego wyzwań roku - powiedział Christoph Mühleib, dyrektor zarządzający Astra Deutschland GmbH.

Parametry techniczne - Deluxe Music (SD):
Astra 1N (19,2°E)
tp. 87 (12,148 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: DELUXE MUSIC
PID V: 3327 (MPEG-2/SD)
PID A: 3328 (deu)
PID PCR: 3327
SID: 65
PID PMT: 99
Provider: BetaDigital
Kodowanie: FTA (brak)
 
Harry Styles - „Adore You” na kanale Deluxe Music

Parametry techniczne - Deluxe Music HD:
Astra 1KR (19,2°E)
tp. 55 (10,803 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...