reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Muzyczne wakacje z Radiem Złote Przeboje

dodano: 2021-06-25 01:27 | aktualizacja: 2021-06-25 12:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje W te wakacje Radio Złote Przeboje (Agora) postawi na muzykę. Od poniedziałku, 28 czerwca br. na antenie stacji pojawiać się będzie jeszcze więcej przebojów z lat 80., 90. i dwutysięcznych zgodnie z hasłem „Gramy na to, jak na lato!”. Oprócz tego słuchacze rozgłośni nadal będą mogli spróbować swoich sił w konkursie „W co gramy” związanym z UEFA Euro 2020 (transmisje w kanałach TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport), a także m.in. zagłosować na „Złoty Przebój wakacji”, w audycji „Polska jest naj” poznać niezwykłe miejsca w kraju, wziąć udział w zabawie „Kawał lata” oraz przesłać znajomym za pośrednictwem redakcji rozgłośni „Pocztówki z wakacji”.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wakacje w Radiu Złote Przeboje rozpoczną się w poniedziałek, 28 czerwca br. i upłyną pod hasłem „Gramy na to, jak na lato!”. W wakacyjnej ramówce stacji znajdzie się zdecydowanie więcej muzyki. Jak zapowiada nadawca, w upalne dni lata o godzinie 15:00 Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom ich ulubione piosenki bez reklam i bez gadania przez całą godzinę. Oprócz tego, jak co roku, na stronie stacji będzie można głosować na „Złoty Przebój wakacji”, a aktualne notowania pojawią się na antenie w każdy piątek między 18:00 a 20:00 (więcej tutaj)

Dodatkowo redakcja Radia Złote Przeboje codziennie będzie namawiać słuchaczy do wzajemnych pozdrowień z różnych urlopowych zakątków w ramach akcji „Pocztówka z wakacji” - za pośrednictwem anteny. Żeby lato było pełne uśmiechu, zaproponuje także wszystkim zabawę „Kawał lata”, w której słuchacze mogą opowiadać sobie dowcipy i poprawiać humor tym, którzy na urlop muszą jeszcze poczekać. Do końca mistrzostw Europy piłkarzy (transmisje meczów w kanałach TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport - więcej tutaj), czyli do połowy lipca br., miłośnicy futbolu i złotych przebojów będą mogli też rywalizować o gotówkę w zabawie „W co gramy” (więcej tutaj).

Najstarsza puszcza, najstarsza kopalnia ropy naftowej, najbardziej tajemnicze podziemia - tak, to wszystko w Polsce. Od poniedziałku do soboty przez całe wakacje br. Radio Złote Przeboje będzie przedstawiać zakątki, które w naszym kraju są „naj”, w ramach audycji „Polska jest naj”. W tygodniu niezwykłe miejsca w Polsce będzie przybliżać słuchaczom Piotr Jaworski, a w soboty Odeta Moro z zaproszonymi gośćmi opowie o jednej, wyróżniającej się nie tylko w kraju, ale i w skali Europy wyjątkowej atrakcji. W sobotę, 3 lipca br. redakcja rozgłośni odwiedzi z Adamem Wajrakiem Puszczę Białowieską.

Specjalne, wakacyjne propozycje Radia Złote Przeboje dla słuchaczy wspierają promocja antenowa, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych.
 
Odeta Moro w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Odeta Moro w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi audycję „Polska jest naj”, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi audycję „Polska jest naj”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...