reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rockowe wakacje z Rock Radiem

dodano: 2021-06-25 02:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W piątek, 25 czerwca 2021 roku w Rock Radiu (Agora) rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi ruszy letnia ramówka stacji. Znajdą się w niej m.in. audycja „Cały rock wakacje” i programy nadawane co piątek z plenerowego studia w warszawskim Hard Rock Cafe, w którym wystąpią zespoły wyłonione w „Festiwalu klasyki rocka”. Redakcja Rock Radia zaprosi też słuchaczy do sprawdzenia się w programie „Wielki test z klasyki rocka” oraz przygotuje rockową playlistę na wakacyjne podróże.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdy piątek tego lata w studiu wakacyjnym Rock Radia w Hard Rock Cafe występować będą zespoły, które przeszły eliminacje i uzyskały najwięcej głosów w „Festiwalu klasyki rocka” (więcej tutaj). To specjalny konkurs stacji, w którym bierze udział 50 wykonawców rockowych coverów, rywalizując o nagrody. Po 9 wakacyjnych występach - w piątek, 3 września br. słuchacze poznają zwycięzcę festiwalu, który nagra własną płytę w Akademii Rocka i wystąpi na jednej scenie z zespołem Ira. Do piątku, 25 czerwca br. trwa głosowanie słuchaczy, które wyłoni 9 finalistów spośród 50 zespołów.

Przez całe wakacje, jak co roku, słuchacze Rock Radia będą też mogli sprawdzić się z wiedzy o ulubionym gatunku muzyki - tym razem w 3. „Wielkim teście z klasyki rocka”. Finał, w którym wezmą udział zwycięzcy rozgrywek z największą liczbą punktów oraz zaproszeni przez redakcję rozgłośni goście, odbędzie się w piątek, 27 sierpnia br. Zgłoszenia do testu przyjmowane są na stronie internetowej rockradio.pl, a zabawa rozgrywana jest na antenie od poniedziałku do piątku po godzinie 14:00 (więcej tutaj).

Oprócz tego w letnie dni od 10:00 do 20:00 w audycji „Cały rock wakacje” słuchacze i gwiazdy będą zdradzać, do czego są zdolni, kiedy dzieci nie ma w domu (więcej tutaj), a w piątki między 13:00 a 15:00 znane osoby będą polecać w Rock Radiu klasyki rocka do słuchania w podróży na wakacje. W soboty o godzinie 20:00 stacja zaprosi zaś słuchaczy na wakacyjne koncerty, których wykonawców wybiorą internauci na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.

Wakacyjne propozycje Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Rockowe wakacje z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rockowe wakacje z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
„Festiwal klasyki rocka”: Piotr Sujka, Wojciech Owczarek, Artur Gadowski, Sebastian Piekarek i Piotr Konca, czyli zespół Ira, foto: Agora
„Festiwal klasyki rocka”: Piotr Sujka, Wojciech Owczarek, Artur Gadowski, Sebastian Piekarek i Piotr Konca, czyli zespół Ira, foto: Agora
„Cały rock wakacje!” w Rock Radiu, foto: Agora
„Cały rock wakacje!” w Rock Radiu, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...