reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fundusz wczasów pogodowych” 5 w Radiu Pogoda

dodano: 2021-06-25 03:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Wakacje 2021 roku w Radiu Pogoda (Agora) ponownie upłyną pod znakiem zabawy „Fundusz wczasów pogodowych”. Oprócz tego stacja zaprosi wszystkich do wspominania polskich letnich festiwali („Festiwalowe lato w Radiu Pogoda”) oraz pochwalenia się swoimi ogrodami („Pamiętajmy o ogrodach w Radiu Pogoda”), a także zaproponuje lektury i piosenki idealne na lato - pojawią się takie programy jak „Wakacyjna książka skarg i zażaleń”, „Książka na wakacje w Radiu Pogoda” i „Wakacje po polsku w Radiu Pogoda”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W te wakacje na antenie Radia Pogoda pojawi się piąta edycja kultowej zabawy pod hasłem „Fundusz wczasów pogodowych”. W konkursie słuchacze będą mogli wygrać wczasy dla dwóch osób w hotelu w Gdyni. Codziennie na antenie stacji odbędą się rozgrywki, w których raz w tygodniu wyłoniony zostanie zwycięzca (więcej tutaj)

Drugą wakacyjną zabawą rozgłośni będzie „Pamiętajmy o ogrodach w Radiu Pogoda” - redakcja stacji wybierze w niej najpiękniejsze ogrody lipca i sierpnia spośród zdjęć nadesłanych przez słuchaczy

Oprócz tego Radio Pogoda zaproponuje wszystkim powrót do niezapomnianych imprez wakacyjnych. W audycji „Festiwalowe lato w Radiu Pogoda”, nadawanej od poniedziałku do piątku po godzinie 16:50, przypominane będą Sopot, Opole, Kołobrzeg, czy Zielona Góra - o kultowych festiwalach opowiedzą Jakubowi Mędrzyckiemu gwiazdy.

Natomiast w programie „Wakacyjna książka skarg i zażaleń” Radio Pogoda zajrzy do zeszytów, które wisiały kiedyś w każdym sklepie. Wypisy z nich przedstawi Zygmunt Chajzer - codziennie o godzinie 12:50.

W wakacyjnej ramówce Radia Pogoda nie zabraknie też kulturalnych rekomendacji. Pojawią się one w audycjach „Książka na wakacje w Radiu Pogoda” z gospodarzem Łukaszem Szaciłowskim (codziennie o godzinie 19:45) oraz „Wakacje po polsku w Radiu Pogoda” z gospodarzem Jakubem Mędrzyckim (o godzinie 14:50), powstających we współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS (więcej tutaj). Radio Pogoda będzie w nich polecać lektury polskich autorów idealne na lato, a także ruszy w podróż śladami piosenek. Ciechocinek, Augustów, Wybrzeże, Wrocław, Szczecin - o czym jeszcze śpiewały gwiazdy polskiej estrady?  I jak powstały te piosenki? O tym dowiedzą się właśnie słuchacze Radia Pogoda.

Kolejna edycja konkursu „Fundusz wczasów pogodowych” będzie promowana na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS, w prasie (m.in. „Gazeta Wyborcza”, „Mój Piękny Ogród” i „Przyślij Przepis”) oraz w internecie (portale Onet, Wirtualna Polska, Gazeta i Facebook). Działania reklamowe, przygotowane przez Grupę Radiową Agory (GRA), zaplanowane są na lipiec i sierpień br.

Pojawienie się wakacyjnych nowości w ramówce Radia Pogoda wspiera też promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Fundusz wczasów pogodowych” w Radiu Pogoda, foto: Agora
„Fundusz wczasów pogodowych” w Radiu Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...