reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Treści Da Vinci w CDA Premium

dodano: 2021-06-24 16:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Da Vinci

CDA Premium Da Vinci rozszerza dystrybucję swojej oferty treści o kolejną platformę - CDA Premium, udostępniając swoje najlepsze edukacyjne programy telewizyjne w języku polskim, obejmujące tematy z dziedziny nauki, technologii, przyrody i biologii. Treści Da Vinci poza kanałem TV dostępne są także w aplikacji Da Vinci Kids na telefon, tablet i smart TV.

Da Vinci


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Programy stworzone z myślą o ciekawych świata umysłach, głodnych wiedzy niczym Leonardo da Vinci, sprawiają, że nauka staje się ekscytującą przygodą. Dzięki takim programom, jak „Nauka na maksa” z wybuchowymi eksperymentami, „Operacja auć!”, edukującym o ludzkim ciele, czy też „Matilda i rodzinka Ramsayów”, w którym córka słynnego szefa kuchni uczy swoich ulubionych przepisów, dzieci mogą dobrze się bawić i jednocześnie uczyć.

Pozostałe pozycje programowe Da Vinci dostępne na platformie: „Zróbże to dobrze”, „Daj mi moc!”, „Kuchmistrzostwo”, „Siyaya. Droga przez Afrykę”. Wkrótce zostaną dodane również: „Kiedy dorosnę”, „Bajki z domku na drzewie”, „Domowa nauka”, „Siesta Z”, „Naukowe przygody Śmieszaczków”, „Łebska ekipa”, „A to wiesz?”, „Co powiecie na wynalazek?”, „Projekt eksploracja: bajeczna planeta”.

CDA Premium można wypróbować przez 14 dni za darmo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...