reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Treści Da Vinci w CDA Premium

dodano: 2021-06-24 16:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Da Vinci

CDA Premium Da Vinci rozszerza dystrybucję swojej oferty treści o kolejną platformę - CDA Premium, udostępniając swoje najlepsze edukacyjne programy telewizyjne w języku polskim, obejmujące tematy z dziedziny nauki, technologii, przyrody i biologii. Treści Da Vinci poza kanałem TV dostępne są także w aplikacji Da Vinci Kids na telefon, tablet i smart TV.

Da Vinci


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Programy stworzone z myślą o ciekawych świata umysłach, głodnych wiedzy niczym Leonardo da Vinci, sprawiają, że nauka staje się ekscytującą przygodą. Dzięki takim programom, jak „Nauka na maksa” z wybuchowymi eksperymentami, „Operacja auć!”, edukującym o ludzkim ciele, czy też „Matilda i rodzinka Ramsayów”, w którym córka słynnego szefa kuchni uczy swoich ulubionych przepisów, dzieci mogą dobrze się bawić i jednocześnie uczyć.

Pozostałe pozycje programowe Da Vinci dostępne na platformie: „Zróbże to dobrze”, „Daj mi moc!”, „Kuchmistrzostwo”, „Siyaya. Droga przez Afrykę”. Wkrótce zostaną dodane również: „Kiedy dorosnę”, „Bajki z domku na drzewie”, „Domowa nauka”, „Siesta Z”, „Naukowe przygody Śmieszaczków”, „Łebska ekipa”, „A to wiesz?”, „Co powiecie na wynalazek?”, „Projekt eksploracja: bajeczna planeta”.

CDA Premium można wypróbować przez 14 dni za darmo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...