reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Klan” 24 - finał w kanale TVP1

dodano: 2021-06-25 09:54 | aktualizacja: 2021-06-25 20:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan” W piątek, 25 czerwca br. o godz. 17:55 w stacji TVP1 wyemitowane zostaną premierowo odcinki 190. (3833. całości) i 191. (3834.) sezonu 24. polskiego serialu obyczajowego „Klan”, którego producentem jest Triplan. Będzie to finał tej serii. Wcześniejsze odsłony tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Wilno i TVP Seriale.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w odcinku numer 3833? Feliks (w tej roli Jan Piechociński) podejrzewa, że Daniel (Marek Kossakowski) obraził się na matkę (Izabela Trojanowska), bo nie chciała pożyczyć mu pieniędzy na pierścionek zaręczynowy. Monika tłumaczy, że nawet nie widziała wybranki Daniela, a poza tym syn traktuje ją jak bankomat. Janusz (Dariusz Lewandowski) zauważa Lidię (Beata Deskur) na osiedlowej uliczce. Proponuje, żeby znalazła opiekę dla ojca na kilka dni, bo raczej uda im się razem wyjechać. Zadowolona Lidia pyta o plany wieczór tego dnia. Za pośrednictwem komunikatora Andrzej (Wojciech Wysocki) prosi Irminę (Karolina Nowakowska), żeby zajrzała do Klaudii i Michaliny. Agnieszka (Paulina Holtz) odbiera telefon z fundacji. Zepsuła się drukarka, a przecież ulotki są potrzebne na kolejny dzień. Zofia (Amelia Malesa) podpowiada, że może wydrukować materiały u taty w biurze. Agnieszka bierze z domu zapasowe klucze, na miejscu zastaje Lidię i Janusza w dwuznacznej sytuacji.

Co wydarzy się w odcinku numer 3834? Agnieszka opowiada Aleksandrze (Kaja Paschalska) i Rafałowi (Marcin Kwaśny), jak dzień wcześniej nakryła w biurze Lidię i Janusza. Wciąż nie może uwierzyć, że Janusz tak ją oszukiwał. Zofia dopytuje się, gdzie tata. Szybko orientuje się, że coś jest nie tak. Kiedy Agnieszka mówi, że nie nocował w domu, Zofia wie, że to poważniejsza sprawa. Tymczasem Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) w delikatny sposób stara się zasugerować mężowi (Andrzej Grabarczyk), że z biletów na koncert pieśni biesiadnych bardziej by się ucieszyli Lutka (Joanna Kurowska) z Krzysztofem (Krzysztof Tyniec). Jerzy deklaruje się, że postara się kupić i dla nich bilety i pojadą razem do Sopotu (więcej tutaj).
 
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP


„Klan” - sezon 24., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:55 w TVP1. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Wilno i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...