reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-05 - 2021-12-06

26-28.06 Polsat Sport: Futbol, finały i magazyny

dodano: 2021-06-25 11:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 26-27 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: piłka nożna plażowa - eliminacje mistrzostw świata, siatkówka plażowa - Continental Cup, Liga Narodów siatkarzy, gala bokserska Premier Boxing Champions, gala bokserska Top Rank, Fight Exclusive Night 35: Lotos Fight Night Ostróda (FEN35: Lotos Fight Night Ostróda), Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: piłka nożna plażowa - eliminacje mistrzostw świata (więcej tutaj), siatkówka plażowa - Continental Cup (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj i tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 35: Lotos Fight Night Ostróda (FEN35: Lotos Fight Night Ostróda) (więcej tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj i tutaj), MotoE (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

26 czerwca (sobota)
5:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport

5:00 La Liga Santander: „The La Liga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

6:40 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

7:00 KSW30, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:15 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Play

10:30 Liga Narodów siatkarzy, 1. półfinał: Brazylia - Francja, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 Formuła 1, Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Andrzej Borowczyk i Filip Kapica

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 3. sesja treningowa w klasie MotoE, polsatsport.pl

12:00 siatkówka plażowa kobiet, Continental Cup w Hadze: finał, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „La Liga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:20 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:30 tenis ziemny, turniej ATP na Majorce: finał gry pojedynczej, Ipla

14:00 (Polsat Sport) i 14:30 (TVP1) Liga Narodów siatkarzy, 2. półfinał: Słowenia - Polska, Polsat Sport i TVP1

14:00 Formuła 1, Grand Prix Styrii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Andrzej Borowczyk i Filip Kapica

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Eastbourne: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: MotoE, polsatsport.pl

16:15 siatkówka plażowa mężczyzn, Continental Cup w Hadze: finał, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) Fight Exclusive Night 35: Lotos Fight Night Ostróda (FEN35: Lotos Fight Night Ostróda), Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:10 piłka nożna plażowa, eliminacje mistrzostw świata: 1. półfinał, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 UFC Fight Night, Polsat Sport News

20:20 piłka nożna plażowa, eliminacje mistrzostw świata: 2. półfinał, Polsat Sport Premium 1

22:45 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

23:00 La Liga Santander: „The La Liga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 26 na 27 czerwca (z soboty na niedzielę)
0:30 KSW, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Atlancie, Polsat Sport

3:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport News

27 czerwca (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „La Liga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:50 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

9:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:30 „The Best of Eleven 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 Liga Narodów siatkarzy: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 KSW57, Polsat Sport Fight

13:00 Formuła 1, Grand Prix Styrii: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Andrzej Borowczyk i Filip Kapica

14:00 Liga Narodów siatkarzy: finał, Polsat Sport

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:15 piłka nożna plażowa: eliminacje mistrzostw świata, Polsat Sport News

14:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:05 KSW, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „The La Liga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:20 „Moi bohaterowie: Joshua Kimmich” - magazyn, Eleven Sports 1

18:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

19:10 piłka nożna plażowa, eliminacje mistrzostw świata: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:20 piłka nożna plażowa, eliminacje mistrzostw świata: finał, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:45 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:40 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

Noc z 27 na 28 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 KSW, Polsat Sport

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „The La Liga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 La Liga Santander: „La Liga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...