reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fort Boyard” w Viaplay - znane nazwiska prowadzących

dodano: 2021-06-25 11:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: NENT Group

Fort Boyard Zgodnie z zapowiedziami, Nordic Entertainment Group (NENT Group) jesienią tego roku wznowi emisję „Fortu Boyard”, popularnego programu rozrywkowego dla całej rodziny. W jego nowej odsłonie uczestniczyć będzie 48 znanych postaci polskiego show-biznesu, rywalizujących między sobą w różnorodnych konkurencjach prowadzonych w tytułowym forcie, który znajduje się na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Kto poprowadzi program?

Fort Boyard
Fort Boyard


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Fort Boyard” to bardzo popularny program telewizyjny, którego pierwsza odsłona została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje programu, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, umiejscowiony jest w cieśninie Pertuis d'Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Nowa edycja programu, która będzie wyświetlana w Polsce na platformie Viaplay, zaprezentuje zmagania wielu znanych i lubianych gwiazd.

W dwóch polskich edycjach programu, emitowanych w latach 2008-2009, w rolę prowadzących wcielili się: Katarzyna Glinka oraz Robert Gonera, natomiast mędrcem zadającym zagadki uczestnikom był Janusz Weiss. W najnowszej odsłonie gospodarzami „Fortu Boyard” będzie niezwykły duet prowadzących – Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga, a mędrczynią zostanie Tamara Gonzalez Perea.

Elżbieta Romanowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek teatralnych i filmowych, a także popularną prezenterką telewizyjną. W swoim dorobku ma również wiele występów w znanych serialach, takich jak „Ranczo”. Aktorka związana jest z teatrem muzycznym Capitol we Wrocławiu, współpracowała też z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu i Teatrem Piosenki we Wrocławiu oraz Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Elżbieta Romanowska brała także udział w popularnych programach telewizyjnych, takich jak „Jak oni śpiewają?”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. W 2020 roku została gospodynią programu rozrywkowego „Anything Goes. Ale jazda!”.
 
Elżbieta Romanowska, fot. Maciej Zawada

Mariusz Kałamaga jest artystą kabaretowym, a także prezenterem radiowym i telewizyjnym. W przeszłości był jednym z liderów kabaretu Łowcy.B., współprowadził także program „Piotr Bałtroczyk na żywo”. Był również uczestnikiem i prowadzącym wielu popularnych programów rozrywkowych m.in. „Tylko nas dwoje. Just the Two of Us”, „Stand up. Zabij mnie śmiechem”, „Śpiewajmy razem. All Together Now” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.
 
Mariusz Kałamaga, fot. Cezary Piwowarski

Tamara Gonzalez Perea jest blogerką modową, prezenterką telewizyjną oraz stylistką. Współtworzyła takie programy telewizyjne, jak „Shopping Queen”, „Supermodelka Plus Size” czy „Królowe second-handów”. Była także finalistką programów „Agent-Gwiazdy” i „Taniec z gwiazdami” oraz prowadzącą „Pytanie na śniadanie”. Stworzony przez nią w 2011 roku blog modowy, jest obecnie jedną z najbardziej popularnych polskich platform, służących rozwojowi osobistemu, motywacji oraz poszukiwaniu swojego prawdziwego Ja.
 
Tamara Gonzalez Perea, fot. Magdalena Hanik
 

– Nowa edycja „Fortu Boyard”, która już jesienią tego roku zostanie wyemitowana na platformie Viaplay, z pewnością przyciągnie przed ekrany wielu polskich widzów. Duet prowadzących – Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga, a także Tamara Gonzalez Perea w roli mędrczyni, gwarantują znakomitą rozrywkę. Są to niezwykle dynamiczne i kreatywne osoby, posiadające jednocześnie ogromne doświadczenie w realizacji programów o podobnym formacie. Wśród pozostałych gwiazd, które wezmą udział w nowej odsłonie „Fortu Boyard”, znajdzie się wiele znanych w Polsce osób. Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie zaprezentować ten format i z niecierpliwością czekamy, by przedstawić polskim widzom pozostałych uczestników programu – podkreśla Filippa Wallestam, Chief Content Officer NENT Group.

Platforma Viaplay zostanie uruchomiona w Polsce w sierpniu 2021 roku, w cenie 34 zł miesięcznie.

Endemol Shine Polska to jeden z czołowych producentów telewizyjnych w kraju. W portfolio firmy znajduje się szeroka gama produkcji, od filmów fabularnych i seriali telewizyjnych po programy typu talent show, reality oraz teleturnieje. Jest częścią międzynarodowej grupy medialnej Banijay.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...