reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

28,2°E: Koniec Xpanded TV2 i Al Jazeera English (FTA)

dodano: 2021-06-26 09:21
autor: RO | źródło: satkurier.pl/sky.com

Xpanded TV2 W środę, 30 czerwca br. bezpłatne stacje telewizyjne Xpanded TV2 i Al Jazeera English w rozdzielczości SD zostaną wyłączone z satelitów Astra 2G (28,2°E). Potwierdził to operator platformy Sky w Wielkiej Brytanii. Ponadto dojdzie do kilku wyłączeń dla abonentów Sky w Irlandii.

Xpanded TV2
Xpanded TV2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Xpanded TV2 to jeden z kilku kanałów erotycznych z sex telefonami, którego działalność rozpoczęła się od marki xxXpanded TV w 2011 roku. Na antenie prezentują się gorące kobiety, które odsłaniają swoje wdzięki ku przyjemności męskiej widowni. Widzowie mogą nawiązać rozmowę z osobą na ekranie, dzwoniąc na podane numery telefonów. Xpanded TV2 znajdziemy na tp. 94 o częstotliwości 11,538 GHz, pol. V (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Niestety tylko do końca tego miesiąca. Z tp. 94 powinien być nadal nadawany Xpanded TV, czyli pierwszy kanał produkcji Xpanded.

Międzynarodowy kanał informacyjny Al Jazeera English zakończy dystrybucję programu w jakości SD i będzie oferowany tylko w HD. Migracja do lepszej jakości obrazu dotyczy platform Sky UK i Freesat. Emisja SD zakończy się na tp. 65 o częstotliwości 11,082 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK).

Od 1 lipca br. będzie oferowany wyłącznie Al Jazeera English HD - emisja w systemie niezaszyfrowanym ( FTA ) z tp. 97 (11,582 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK).Ponadto dla widzów Sky w Irlandii Północnej zostaną wyłączone Hidayat TV, Khushkhabri i eirSport 1 HD, ponieważ nadawcy po Brexicie wybrali licencję brytyjską, rezygnując z licencji unijnej, pozwalającej na dystrybucję w Unii Europejskiej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...