reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nocna zmiana” 4 w lipcu w AXN White

dodano: 2021-06-28 01:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN White „Nocna zmiana” Bohaterowie w opałach - dalsze przygody byłych wojskowych ratujących życie na ostrym dyżurze szpitala w San Antonio. W lipcu br. kanał AXN White pokaże premierowo 4. sezon amerykańskiego serialu obyczajowego „Nocna zmiana” („The Night Shift”). 1. odcinek tej produkcji zostanie wyemitowany premierowo w poniedziałek, 19 lipca br. o godz. 21:55. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu. W obsadzie znaleźli się Jill Flint, Eoin Macken, Scott Wolf, Ken Leung i Brendan Fehr.

AXN White „Nocna zmiana”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Nocna zmiana” pokazuje losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Dokto TC Callahan (w tej roli Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem zespołu stresu pourazowego (PTSD). Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, doktor Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii i Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi - doktor Topher Zia (Ken Leung) i doktor Drew Alister (Brendan Fehr).

W czwartym sezonie doktor TC Callahan znajdzie się w tarapatach w Syrii podczas zamachu terrorystycznego, a jego koledzy będą walczyć o życie pacjentów. Premiera czwartego sezonu serialu „Nocna zmiana” odbędzie się w poniedziałek, 19 lipca br. o godzinie 21:55. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 21:55 w AXN White (więcej tutaj).
 
Eoin Macken i Brendan Fehr w serialu „Nocna zmiana”, foto: Sony Corporation
Eoin Macken i Brendan Fehr w serialu „Nocna zmiana”, foto: Sony Corporation


„Nocna zmiana” - sezon 4., emisja od poniedziałku do piątku (od 19 lipca 2021 roku) o godz. 21:55 w AXN White. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...