reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wszyscy Rosjanie będą oglądać 20 kanałów bezpłatnie

dodano: 2021-06-29 17:46
autor: RO | źródło: znamenka.info/tele-satinfo.ru

Rossija 1 Rosja Zgodnie z nowym rozporządzeniem dostęp do 20 kanałów telewizyjnych z NTC w Rosji będzie zapewniony wszystkim Rosjanom z dowolnego miejsca w kraju i na świecie za pośrednictwem Internetu bez przerw i zakłóceń.

https://m-antenna.ru/wp-content/uploads/a/0/6/a0617c47a57dcdebccd6d44477aed985.jpg
Kanały NTC w Rosji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rada Federacji zatwierdziła ustawę przyjętą przez Dumę Państwową, która wpływa na interesy niemal każdego obywatela Rosji. Chodzi o ustawę „O wniesieniu zmian do Ustawy Federacji Rosyjskiej o środkach masowego przekazu” i artykułu ustawy federalnej „O informacji, technologiach informacyjnych i ochronie informacji”.

Kiedy ustawa zacznie działać, jej realizacja ma przebiegać w dwóch etapach.  Od 1 sierpnia do 1 października 2021 regulator Roskomnadzor zapewni wszystkim Rosjanom dostęp do darmowego odbioru wszystkich programów z pierwszego i drugiego multipleksu na odbiornikach telewizyjnych i w Internecie.

Multipleks RTRS-1 o zasięgu ogólnokrajowym w DVB-T obejmuje kanały: Pierwyj, Rossija 1, Match TV, NTV, Piatyj, Rossija K, Rossija 24, Karusel, OTR i TV Centr.

Multipleks RTRS-2 o zasięgu ogólnokrajowym w wyższym standardzie DVB-T2 zawiera STS, Ren TV, Domasznyj, TV3, Pjatnica!, Zwiezda, Spas, Mir, TNT i Muz TV.

Zgodnie z powyższą rozpiską, darmowy dostęp w Internecie obejmie kanały informacyjno-analityczne, sportowe, rozrywkowe, religijne, dziecięce i kulturalne. Z uwagi na to, że legalny dostęp będzie się odbywał pod kontrolą państwa, Rosjanie w dowolnym miejscu w kraju i na świecie będą mogli otrzymywać treści na żywo bez ograniczeń i modyfikacji.

Źródło: znamenka.info  tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...