reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bibliotekarze” i kultowe filmy w lipcu w Stopklatce

dodano: 2021-06-28 11:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka

Stopklatka W lipcu br. kanał Stopklatka poleca swoim widzom szczególnie taki serial jak „Bibliotekarze”, w ramach pasma „Stopklatka na lato” takie produkcje jak „Resident Evil 2: Apokalipsa”, „Chłopaki nie płaczą” i „Osadzony”, a w ramach cyklu „Straszne piątki” takie filmy jak „Rytuał”, „Hellraiser: Wysłannik piekieł” i „Hellraiser: Wysłannik piekieł II”.

Stopklatka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lipcu br. Stopklatka uraczy widzów wyjątkową ramówką. Wśród propozycji znajdą się zarówno kultowy horror („Resident Evil 2: Apokalipsa”), jak i doskonały thriller w doborowej obsadzie („Rytuał”). Na antenie zagości również amerykański serial przygodowy, który przeniesie widzów do świata magii i fantazji („Bibliotekarze”). 

W każdy piątek po godzinie 22:00 Stopklatka zaprasza na filmy z dreszczykiem, dla miłośników mocnych wrażeń. „Rytuał” (emisja w piątek, 30 lipca br. o godzinie 22:30) to mroczny thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, w którym drogę od zwątpienia do umocnienia w wierze przechodzi przystojny kleryk. W lipcu br., w ramach cyklu „Straszne piątki” (więcej tutaj), tętno podniosą także m.in.: „Hellraiser: Wysłannik piekieł” (emisja w nocy z piątku na sobotę, z 23 na 24 lipca br. o godzinie 0:05) (więcej tutaj) i „Hellraiser: Wysłannik piekieł II” (emisja w nocy z piątku na sobotę, z 30 na 31 lipca br. o godzinie 0:50). 

Dynamiczna akcja, znakomite efekty specjalne i porywające sceny walk. Film „Resident Evil 2: Apokalipsa” (emisja w sobotę, 17 lipca br. o godzinie 20:00) to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części filmu (więcej tutaj). W ramach pasma „Stopklatka na lato”, w sobotnie, lipcowe wieczory, widzowie zobaczą także m.in.: polską komedię kryminalną „Chłopaki nie płaczą” (emisja w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj) oraz amerykański film sensacyjny „Osadzony” (emisja w sobotę, 31 lipca br. o godzinie 20:00).

Tajemnicze artefakty, niebezpieczeństwo, magia i niezwykli bohaterowie. „Bibliotekarze” (emisja od piątku, 9 lipca br. o godzinie 9:00) to amerykański serial przygodowy dla całej rodziny. Fabuła  przedstawia losy starożytnej organizacji ukrytej w podziemiach Biblioteki Metropolitan w Nowym Jorku. Celem stowarzyszenia jest ochrona cennych przedmiotów, by nie dostały się one w niepowołane ręce Bractwa Węży. Produkcja otrzymała nominację do nagrody Saturn (więcej tutaj).
 
Clare Higgins w filmie „Hellraiser: Wysłannik piekieł”, foto: New World Pictures
Clare Higgins w filmie „Hellraiser: Wysłannik piekieł”, foto: New World Pictures
John Kim, Christian Kane, Rebecca Romijn i Lindy Booth w serialu „Bibliotekarze”, foto: Turner Entertainment Networks, Inc./Time Warner Company
John Kim, Christian Kane, Rebecca Romijn i Lindy Booth w serialu „Bibliotekarze”, foto: Turner Entertainment Networks, Inc./Time Warner Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...