reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Miszmasz” 2 i filmy w lipcu w kanale Fox Comedy

dodano: 2021-06-30 07:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy W lipcu br. kanał Fox Comedy poleca swoim widzom taki serial jak „Miszmasz” (sezon 2.), a w ramach pasma „Maraton komediowy w Fox Comedy” takie produkcje filmowe jak „Marmaduke - pies na fali”, „Dzika lokatorka”, „Johnny English Reaktywacja”, „W doborowym towarzystwie”, „Szalona noc”, „Dwaj zgryźliwi tetrycy”, „Wakacje Jasia Fasoli”, „Przeboje i podboje”, „Co się zdarzyło w Las Vegas”, „Czas na miłość”, „Ed TV”, „Wampiry i świry”, „Millerowie”, „Szkoła życia”, „Wszystko się wali”, „Sierżant Bilko”, „Maska”, „Kiss kiss bang bang” i „Sex telefon”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, lipiec br. w stacji Fox Comedy zapowiada się znakomicie. Pojawi się serial komediowy „Miszmasz”, w którym widzowie poznają dalsze losy rodziny Johnsonów. Co więcej - dla tych, którzy będą mieli niedosyt żartów i śmiechu kanał Fox Comedy przygotował letni maraton filmowy. W każdą niedzielę od godziny 14:50 będą emitowane najlepsze i co za tym idzie najśmieszniejsze filmy komediowe. - Przygotujcie się, ponieważ na każdą lipcową niedzielę zaplanowane jest aż pięć filmów komediowo-rozrywkowych - zachęca nadawca.

Lipiec 2021 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Miszmasz” 2 („Mixed-ish” 2)
emisja: w soboty (od 3 lipca br.) o 10:00

W drugim sezonie tego komediowego serialu przedstawione zostaną dalsze losy nietypowej rodziny Johnsonów. Główna bohaterka Rainbow Johnson (w tej roli Arica Himmel) opowie jak dalej wyglądało jej życie po likwidacji hipisowskiej komuny, w której dotychczas mieszkała wraz z rodzicami Paulem i Alicją oraz rodzeństwem. Bycie dzieckiem białego mężczyzny i czarnej kobiety oraz nowe dotąd nieznane jej miejsce zamieszkania było dla niej dużym wyzwaniem. Główna bohaterka oraz jej rodzeństwo nie mieli łatwych początków w szkole. Różnili się oni znacząco od swoich rówieśników, a co więcej ich kolor skóry nie wzbudzał w kolegach z klasy chęci do nawiązywania z nimi przyjaźni. Swoje życiowe rodzinne perypetie opowiada z perspektywy dorosłej kobiety. Rodzina Johnsonów będzie musiała uporać się z nowymi wyzwaniami, a drugi sezon jest kontynuacją tejże opowieści. „Miszmasz” jest prequelem serialu „Czarno to widzę”, który opowiada dalsze losy dorosłej Rainbow. Twórcami „Miszmaszu” są Kenya Barris, Peter Saji oraz Tracee Ellis Ross. W serialu zagrali Arica Himmel jako Rainbow, Tika Sumpter jako Alicia, Mark-Paul Gosselaar jako Paul, Gary Cole jako dziadek Rainbow, Christina Anthony jako Denise, Mykal-Michelle Harris jako Santamonica oraz Ethan William Childress jako Johan. Czy rodzeństwu uda się zasymilować z rówieśnikami, a rodzicom dostosować do nowego miejsca? Czy może razem podejmą z walkę z systemem i nie będą na siłę dopasowywać się do nowej rzeczywistości? O tym jak potoczą się dalsze losy rodziny Rainbow widzowie będą się mogli przekonać w sobotę, 3 lipca br. o godzinie 10:00 w kanale Fox Comedy (więcej tutaj).

„Maraton komediowy w Fox Comedy”:
emisja: w niedziele (od 4 lipca br.) o 14:50
Na początek wakacji kanał Fox Comedy postanowił swoim widzom zapewnić w każdą niedzielę dawkę śmiechu. Przez cztery tygodnie lipca br. od godziny 14:50, w każdą niedzielę miesiąca, emitowane będzie pięć komedii pod rząd, które - jak zapewnia nadawca, rozbawią widzów do łez. W niedzielę, 4 lipca br. od godziny 14:50 stacja pokaże takie filmy jak „Marmaduke - pies na fali”, „Dzika lokatorka” (więcej tutaj), „Johnny English Reaktywacja” (więcej tutaj), „W doborowym towarzystwie” i „Szalona noc” (więcej tutaj), w niedzielę, 11 lipca br. od godziny 14:50 takie filmy jak „Dwaj zgryźliwi tetrycy” (więcej tutaj), „Wakacje Jasia Fasoli” (więcej tutaj i tutaj), „Przeboje i podboje” (więcej tutaj), „Co się zdarzyło w Las Vegas” i „Czas na miłość” (więcej tutaj), w niedzielę, 18 lipca br. od godziny 14:50 takie produkcje jak „Ed TV” (więcej tutaj), Marmaduke - pies na fali”, „Wampiry i świry” (więcej tutaj), „Millerowie” (więcej tutaj) i „Szkoła życia” (więcej tutaj), a w niedzielę, 25 lipca br. od godziny 14:50 takie filmy jak „Wszystko się wali” (więcej tutaj), „Sierżant Bilko” (więcej tutaj), „Maska” (więcej tutaj), „Kiss kiss bang bang” (więcej tutaj) i „Sex telefon”.
 
Ashton Kutcher i Cameron Diaz w filmie „Co się zdarzyło w Las Vegas”, foto: Fox Networks Group
Ashton Kutcher i Cameron Diaz w filmie „Co się zdarzyło w Las Vegas”, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...