reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat z 3 głównymi nagrodami IR Magazine Awards 2021

dodano: 2021-06-30 15:48 | aktualizacja: 2021-06-30 16:01
autor: Jan Borejko | źródło: Cyfrowy Polsat

IR Magazine Awards 2021 konkurs 360px.jpg Cyfrowy Polsat jest jednym z największych zwycięzców europejskiego konkursu IR Magazine Awards. Analitycy i inwestorzy docenili relacje inwestorskie Cyfrowego Polsatu, przyznając spółce 3 główne nagrody. 

IR Magazine Awards
IR magazine Cyfrowy Polsat 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczne rozdanie nagród w konkursie IR Magazine Awards – Europe 2021 miało charakter online. Ceremonia po raz kolejny pozwoliła na spotkanie ciekawych osobowości oraz wyróżnienie profesjonalistów w zawodzie IR.

Debiutujący na wydarzeniu Cyfrowy Polsat zdobył statuetki w 3 kategoriach i był jedną z dwóch firm, które osiągnęły taki wynik.

Cyfrowemu Polsatowi przyznano nagrody:

    • Najlepsze relacje inwestorskie w sektorze: komunikacja,
    • Najlepszy profesjonalista ds. relacji inwestorskich (małe i średnie spółki) - Grzegorz Para, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich, 
    • Najlepsze relacje inwestorskie (średnie spółki). 

- Bardzo nas cieszy zaufanie rynku kapitałowego oraz analityków do strategii i działań podejmowanych przez naszą Grupę. To docenienie pracy i zaangażowania wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu: Rady Nadzorczej i Zarządu spółki, zespołu relacji inwestorskich oraz wielu innych obszarów biznesowych wspierających naszą codzienną pracę. To także ogromna motywacja na przyszłość – mówi Grzegorz Para, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich w Cyfrowym Polsacie.


Konkurs IR Magazine Awards organizowany jest od 1990 roku przez fachowy i uznany magazyn dla specjalistów ds. relacji inwestorskich. Obejmuje szereg obszarów IR: od całokształtu komunikacji i profesjonalistów IR przez raporty roczne po wydarzenia inwestorskie i strony internetowe IR. Laureatów wybierają ankietowani analitycy oraz panel ekspertów. Tegoroczna edycja wyłoniła zwycięzców w 28 kategoriach. O wygraną w kategorii „Best in sector: communications” walczył również m.in. Deutsche Telekom. Spośród polskich firm obok Cyfrowego Polsatu na liście nominowanych znalazły się również: CCC i LPP. Pełną listę zwycięzców można zobaczyć TU


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...