reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„W podróży” i „Od kuchni” w wakacje w Tok FM

dodano: 2021-07-02 03:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Jak można pomysłowo spędzić urlop w Polsce? Czego spodziewać się przy wyjeździe za granicę? Jak podróżować kulinarnie i poznawać dzięki kuchni inne kultury? O tym wszystkim dowiedzą się słuchacze Radia Tok FM (Agora) ze specjalnych audycji przygotowanych właśnie na wakacje. Programów „W podróży” i „Od kuchni” będzie można słuchać wymiennie w ramach pasma „Tok360”, nadawanego od poniedziałku do piątku w lipcu i sierpniu br. Trwa też wakacyjna, nowa odsłona kampanii reklamowej „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” Radia Tok FM.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wakacje z Radiem Tok FM - „W podróży” i „Od kuchni”

Od poniedziałku, 5 lipca br. w Radiu Tok FM w ramach pasma „Tok360” pojawiać się będą wakacyjne tematy (więcej tutaj). W dni tygodnia po godzinie 18:20, wymiennie, stacja zaproponuje słuchaczom specjalne letnie audycje - „W podróży” i „Od kuchni”.

W pierwszej z nich Piotr Balazs będzie przybliżać sposoby na podróże w czasach pandemii Covid-19. Opowie o aktualnych wymaganiach stawianych turystom w różnych państwach oraz przedstawi pomysłowe sposoby na wczasy w kraju. W programie „W podróży” nie zabraknie też opowieści o szerzej nieznanych polskich perełkach turystycznych, a także propozycji i podpowiedzi na weekend, czyli przeglądu atrakcji i wydarzeń w sam raz na krótki wypad.

Natomiast w audycji „Od kuchni” Paulina Nawrocka-Olejniczak zaprosi słuchaczy do wypróbowania kultowych przepisów, a jednocześnie poznania najatrakcyjniejszych kulinarnie kierunków podróży, kuchennych trendów i historii smaku. Na antenie Tok FM pojawią się porady, pomysły, stare patenty i nowe odkrycia - wszystko w programie o jedzeniu i gotowaniu, o świecie i Polsce widzianej przez kulinarny pryzmat.

Specjalne audycje nadawane będą do piątku, 27 sierpnia br.

Trwa też wakacyjna, nowa odsłona kampanii reklamowej „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” Radia Tok FM, które chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie urlopu. W reklamach prasowych, internetowych i na nośnikach reklamy zewnętrznej stacja przypomina o tym, że jej programu można w internecie: na tokfm.pl oraz w aplikacji Tok FM.

Wakacyjna kampania Tok FM - „Słuchaj gdziekolwiek jesteś”

Jak informuje nadawca, Radio Tok FM chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji - niezależnie od tego, dokąd i kiedy się wybiorą, mogą oni słuchać programu stacji w internecie: na tokfm.pl oraz w aplikacji Tok FM. Rozgłośnia będzie przypominać o tym latem w nowej odsłonie kampanii reklamowej „Słuchaj gdziekolwiek jesteś”.

W maju i czerwcu 2021 roku pod hasłem „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” prowadzona była pilotażowa kampania reklamowa Radia Tok FM, zachęcająca wszystkich mieszkańców aglomeracji górnośląskiej do słuchania audycji w internecie (więcej tutaj)

Od czwartku, 1 lipca br. działania promocyjne stacji będą kontynuowane w ogólnopolskiej odsłonie. Dzięki temu Tok FM chce dotrzeć do wszystkich swoich słuchaczy, aktywnie spędzających wakacje w Polsce i zachęcić ich do włączenia Tok FM w internecie - na stronie tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej Tok FM. 

- Stacja sukcesywnie rozwija i wzbogaca swoją cyfrową ofertę. Coraz szybszy internet mobilny w Polsce pozwala na dotarcie odbiorców do tych treści w dogodnym dla nich momencie, gdziekolwiek są - także na urlopie. Wystarczy skorzystać z aplikacji Tok FM lub internetowego radia na stronie tokfm.pl - słuchanie programu „na żywo” jest bezpłatne dla wszystkich internautów - informuje nadawca.

Przez całe lato reklamy Tok FM z hasłem „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” będzie można zobaczyć w prasie („Polityka” i „Wysokie Obcasy Extra”), w internecie (Gazeta, Onet, Wirtualna Polska i  Facebook), a także na wybranych nośnikach reklamy zewnętrznej należących do AMS oraz na ekranach bankomatów Euronet.

Dodatkowo, aby zachęcić wszystkich do wypróbowania oferty Tok FM Premium, na stronie kampanii „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” zespół stacji zamieścił specjalny kod promocyjny. Zapewnia on bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do oferty audycji i podcastów, w tym tych dostępnych wyłącznie w internecie, oraz stacji Tok + Muzyka (więcej tutaj).

W lipcu br. będzie też obowiązywała promocyjna oferta subskrypcyjna Tok FM Premium - wszystkie pakiety Tok FM Premium można będzie kupić ze zniżką 40-proc.
 
„Słuchaj gdziekolwiek jesteś” - ogólnopolska kampania Radia Tok FM, foto: Agora
„Słuchaj gdziekolwiek jesteś” - ogólnopolska kampania Radia Tok FM, foto: Agora
„Słuchaj gdziekolwiek jesteś” - kampania Radia Tok FM w aglomeracji górnośląskiej. Na zdjęciu pociąg PESA EN76-006 Elf, foto: Agora
„Słuchaj gdziekolwiek jesteś” - kampania Radia Tok FM w aglomeracji górnośląskiej. Na zdjęciu pociąg PESA EN76-006 Elf, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...