reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowi dziennikarze w RMF FM

dodano: 2021-07-02 05:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM Od czwartku, 1 lipca br. nowym reporterem RMF FM (Bauer Media Group) jest Roch Kowalski („Fakty RMF FM”). Do zespołu rozgłośni dołącza także Amelia Panuszko, która została wydawczynią programów publicystycznych („Poranna rozmowa w RMF FM”, „Popołudniowa rozmowa w RMF FM”, „Rozmowa w samo południe”).

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Roch Kowalski dołączył do warszawskiej redakcji „Faktów RMF FM” i zajmuje się przede wszystkim szeroko rozumianą tematyką polityczną, będzie m.in. przygotowywał relacje z Sejmu i Senatu (więcej tutaj).

- Cieszę się, że dołącza do nas dziennikarz z tak dużym doświadczeniem radiowym. Roch od lat obserwuje i analizuje polską scenę polityczną, zna jej niuanse i szczegóły. Teraz w jasny i klarowny sposób będzie ją relacjonował słuchaczom RMF FM

- mówi Marek Balawajder, dyrektor informacji RMF FM.


Roch Kowalski przechodzi do RMF FM z Radia Tok FM (Agora), z którym związany był od 2013 roku jako reporter sejmowy oraz prowadzący audycje polityczne. W swojej dotychczasowej pracy dziennikarskiej relacjonował kampanie wyborcze, prace parlamentu, prowadził przedwyborcze debaty oraz tworzył podcasty związane z krajową polityką (więcej tutaj).

Nową wydawczynią programów publicystycznych (m.in. „Porannej rozmowy w RMF FM” i „Popołudniowej rozmowy w RMF FM”, a w wakacje - „Rozmowy w samo południe”) została od czwartku, 1 lipca br. Amelia Panuszko (więcej tutaj i tutaj). Ostatnio pracowała w firmie producenckiej DeLord jako producentka i dokumentalistka, wcześniej była edytorką w telewizji Polsat News oraz dziennikarką „Newsweeka Polska”, „Wprost”, „Polski The Times” i „Rzeczpospolitej”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...