reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP i Opole z umową na 58. festiwal w Opolu

dodano: 2021-07-02 08:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu Opole Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski podpisali roczne porozumienie dotyczące organizacji 58. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej”. Jest to jednocześnie ostatnie z rocznych porozumień zawartych w ramach trzyletniej umowy między telewizją a miastem w 2019 roku w sprawie organizacji festiwali w Opolu. Festiwal odbędzie się w dniach od 3 do 6 września 2021 roku, a transmitować go będą TVP1 i TVP Polonia.

TVP1 TVP 1 Jedynka Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu Opole


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- „Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki” w Opolu to przedsięwzięcie od samego początku nierozerwalnie związane z Telewizją Polską. Cieszę się z kontynuacji współpracy z miastem Opole, która pozwoli nam znowu wspólnie przeżywać to największe święto polskiej piosenki. W naszych domach na kilka dni zagości muzyka w wykonaniu najlepszych artystów oraz radość, że Polacy mogę znów być razem. Chcę wszystkich zapewnić, że tegoroczny festiwal będzie wspaniałym widowiskiem muzycznym, które dostarczy nam niezapomnianych przeżyć

- powiedział Jacek Kurski.


Jak zapowiada nadawca, w tegorocznym święcie polskiej piosenki weźmie udział wielu artystów i wykonawców. Dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia jest Remigiusz Trawiński, kierownikiem muzycznym Grzegorz Urban, a rzecznikiem prasowym festiwalu Agata Konarska.

- Nie muszę nikogo przekonywać, jak ważne to wydarzenie dla mieszkańców miasta, regionu i całej Polski. Już nie mogę się doczekać na występy polskich gwiazd, ale też młodych artystów, wszak scena opolskiego amfiteatru wykreowała dziesiątki gwiazd rodzimej muzyki. Nie mam wątpliwości, że tak będzie i tym razem. Przed nami cztery dni niepowtarzalnej uczty muzycznej w najlepszym wydaniu

- powiedział Arkadiusz Wiśniewski.


Wkrótce rozpocznie się nabór kandydatów do koncertów: „Premiery” i „Debiuty”. Uczestników koncertów wybierze rada artystyczna (więcej tutaj).

58. „Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej” - transmisja od piątku, 3 września 2021 roku w kanałach TVP1 i TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...