reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP i Opole z umową na 58. festiwal w Opolu

dodano: 2021-07-02 08:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu Opole Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski podpisali roczne porozumienie dotyczące organizacji 58. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej”. Jest to jednocześnie ostatnie z rocznych porozumień zawartych w ramach trzyletniej umowy między telewizją a miastem w 2019 roku w sprawie organizacji festiwali w Opolu. Festiwal odbędzie się w dniach od 3 do 6 września 2021 roku, a transmitować go będą TVP1 i TVP Polonia.

TVP1 TVP 1 Jedynka Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu Opole


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- „Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki” w Opolu to przedsięwzięcie od samego początku nierozerwalnie związane z Telewizją Polską. Cieszę się z kontynuacji współpracy z miastem Opole, która pozwoli nam znowu wspólnie przeżywać to największe święto polskiej piosenki. W naszych domach na kilka dni zagości muzyka w wykonaniu najlepszych artystów oraz radość, że Polacy mogę znów być razem. Chcę wszystkich zapewnić, że tegoroczny festiwal będzie wspaniałym widowiskiem muzycznym, które dostarczy nam niezapomnianych przeżyć

- powiedział Jacek Kurski.


Jak zapowiada nadawca, w tegorocznym święcie polskiej piosenki weźmie udział wielu artystów i wykonawców. Dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia jest Remigiusz Trawiński, kierownikiem muzycznym Grzegorz Urban, a rzecznikiem prasowym festiwalu Agata Konarska.

- Nie muszę nikogo przekonywać, jak ważne to wydarzenie dla mieszkańców miasta, regionu i całej Polski. Już nie mogę się doczekać na występy polskich gwiazd, ale też młodych artystów, wszak scena opolskiego amfiteatru wykreowała dziesiątki gwiazd rodzimej muzyki. Nie mam wątpliwości, że tak będzie i tym razem. Przed nami cztery dni niepowtarzalnej uczty muzycznej w najlepszym wydaniu

- powiedział Arkadiusz Wiśniewski.


Wkrótce rozpocznie się nabór kandydatów do koncertów: „Premiery” i „Debiuty”. Uczestników koncertów wybierze rada artystyczna (więcej tutaj).

58. „Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej” - transmisja od piątku, 3 września 2021 roku w kanałach TVP1 i TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...