reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Góralska biesiada w Żywcu w kanałach TVP

dodano: 2021-07-03 06:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Wakacyjna Trasa Dwójki W niedzielę, 4 lipca br. o godz. 20:40 „Wakacyjna trasa Dwójki” zawita do Żywca. Tym razem letni koncert Telewizji Polskiej odbędzie się w konwencji hucznej góralskiej biesiady. Widowisko transmitować będą kanały TVP2 i TVP Polonia, a w kolejnych dniach pokaże je stacja TVP Rozrywka. Wystąpią Katarzyna Moś, Álvaro Soler, Sławomir Zapała, Krywań, Odessa Band, Pectus, Enej, Classic, Milano i Weekend. Koncert poprowadzą Małgorzata Opczowska i Aleksander Sikory. Na backstage`u z gwiazdami rozmawiać będą Izabella Krzan i Norbi Norbert Dudziuk „Norbi”.

Wakacyjna Trasa Dwójki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, jak na góralską biesiadę przystało, nie zabraknie akcentów folkowych. Energetyczna, zakopiańska grupa Krywań wykona przeboje „Hej, bystro woda” oraz „Szalała, szalała”. Odessa Band szykuje porywające wykonanie hitów „A my tańczymy”, „Rozy” i „Lubię to”, a polsko-ukraińska formacja Enej wykonująca muzykę z pogranicza folku, rocka i ska porwie publiczność przebojami „Kamień z napisem love” i „Skrzydlate serce”, „Romantyczno-liryczna” czy „Tak smakuje życie”. Twórca hitów „Sofia”, „La Cintura” czy „El Mismo Sol” Álvaro Soler w Żywcu zaśpiewa swoje największe hity i specjalnie dla widzów TVP szykuje muzyczną niespodziankę (więcej tutaj).

Fanów disco rozgrzeją hity zespołów Weekend, Classic czy Milano. Nie zabraknie takich przebojów, jak „O tobie, kochana”, „Ona tańczy dla mnie”, „Jasnowłosa” czy „Największe serce”. W Żywcu na scenie pojawi się ze swoimi największymi hitami Sławomir Zapała. Usłyszymy „Będę z nią”, „Totalny love” i energetyczną „Miłość w Zakopanem”. Ponadto wystąpią zespół Pectus i wokalistka Katarzyna Moś.

Jak zapowiada nadawca, spektakularna scenografia w postaci gigantycznego „kaseciaka”, wirujące szpule, góralskie tombity, naładowani wakacyjną energią tancerze, widowiskowe efekty multimedialne, ujęcia z dronów, a na scenie plejada polskich i zagranicznych gwiazd, która sprawi, że koncert „Wakacyjnej trasy Dwójki” w Żywcu będzie niezapomniany.

Koncert poprowadzą Małgorzata Opczowska i Aleksander Sikory. Na backstage`u z gwiazdami rozmawiać będą Izabella Krzan i Norbi Norbert Dudziuk „Norbi”.

Dla widzów przygotowano interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać rodzinne zdjęcia lub filmy z wakacji. Na autorów wybranych produkcji czekać będą nagrody.

Jak zapewnia nadawca, z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty z cyklu „Wakacyjna trasa Dwójki” odbywać się będą zgodnie z wytycznymi.
 
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Małgorzata Opczowska w programie „Dance dance dance”, foto: TVP
Małgorzata Opczowska w programie „Dance dance dance”, foto: TVP
Katarzyna Moś podczas krajowych eliminacji do „Konkursu Piosenki Eurowizji”, foto: Jan Bogacz/TVP
Katarzyna Moś podczas krajowych eliminacji do „Konkursu Piosenki Eurowizji”, foto: Jan Bogacz/TVP


„Wakacyjna trasa Dwójki 2021” - emisja w kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...