reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aktywne wakacje z Radiem Zet

dodano: 2021-07-03 11:04 | aktualizacja: 2021-07-03 23:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET W tegoroczne lato Radio Zet (Eurozet/Agora) wyruszy w Polskę. Stacja zawita to kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce. Słuchaczom zaproponuje aktywne spędzanie czasu („Aktywne lato z Radiem Zet”), kino samochodowe („Przebojowe kino Radia Zet” i „Lista przebojów Radia Zet”), konkursy z nagrodami („Znajdź Nosela” i „Radio Zet nr 1 w moim samochodzie”), a także zaprosi na cykl koncertów, którym patronuje („Opener Park”, „Letnia brzmienia” i „Kino letnie festiwal Sopot - Zakopane”). Wakacyjna ramówka na antenie Radia Zet wystartowała w poniedziałek, 28 czerwca br. („Dzień dobry bardzo”, „Uważam Zet... na lato”, „Lista przebojów extra” i „Siła muzyki na lato”).

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 26 czerwca br. Radio Zet odwiedziło Giżycko w ramach „Aktywnego lata Radia Zet”. Powstało tam specjalne sportowe miasteczko, w którym można było spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach i konkurencjach, czy wziąć udział konkursach z nagrodami. Zaplanowano atrakcje dla całych rodzin. W kolejnych tygodniach aktywnie będzie również w Uniejowie (w niedzielę, 4 lipca br.), Przemyślu (w niedzielę, 11 lipca br.), Arłamowie (w niedzielę, 18 lipca br.), Olsztynie (w niedzielę, 25 lipca br.), Świnoujściu (w niedzielę, 1 sierpnia br.), Tarnowie (w niedzielę, 8 sierpnia br.), Łodzi (w niedzielę, 15 sierpnia br.), Płocku (w niedzielę, 22 sierpnia br.) i Inowrocławiu (w niedzielę, 29 sierpnia br.). Akcji będzie towarzyszyć specjalny czerwony, odrestaurowany słynny samochód Polski Fiat 126p Maluch, który zostanie zlicytowany podczas finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” (więcej tutaj).

Od soboty, 3 lipca br. rusza samochodowe „Przebojowe kino Radia Zet”. W sobotnie wieczory słuchacze z Krakowa, Czeladzi, Radomia, Bytomia, Łodzi, Częstochowy, Zabrza, Warszawy i Poznania będą mogli bezpłatnie i - jak zapewnia nadawca, bezpiecznie obejrzeć w swoich autach światowe hity filmowe. Seanse zostaną poprzedzone specjalnym wydaniem „Listy przebojów Radia Zet”, które z miejsca wydarzenia poprowadzą Marcin Wojciechowski i Michał Adamski.

Z kolei w piątek, 9 lipca br. rozpoczną się poszukiwania Kamila Nosela, który ponownie będzie przebierać się za rozmaite codzienne i niecodzienne postaci i ukrywać w różnych rejonach Polski. Kto pierwszy znajdzie dziennikarza, wygra nagrodę. Zabawa „Znajdź Nosela” w każdy piątek do 19 sierpnia br.

W weekendy Radio Zet przygotowało też niespodzianki dla mieszkańców i turystów miejscowości nad morzem i na Mazurach. Wakacyjne pobyty w hotelach, gotówka na zakup akcesoriów samochodowych i samochód Honda CR-V będą do wygrania w konkursie antenowym „Radio Zet nr 1 w moim samochodzie”. Każdego dnia uczestnicy będą mieli trzy szanse na zdobycie nagród. Zabawa wystartuje 12 lipca i potrwa do końca wakacji.

Tego lata Radio Zet zaprosi również na szereg muzycznych, i nie tylko, wydarzeń, którym patronuje. Wśród nich „Opener Park”, „Letnia brzmienia” i „Kino letnie festiwal Sopot - Zakopane”.

W wakacje na antenie stacji od poniedziałku do piątku niezmiennie „Dzień dobry bardzo” (w godzinach 5:30-10:00) (więcej tutaj). Następnie pięciogodzinne spotkanie z „Siłą muzyki na lato”. Od 15:00 do 19:00 pasmo „Uważam Zet... na lato”, a po nim godzinna „Lista przebojów extra”. Od 20:00 do 23:00 Radio Zet zaprasza na „Siłę muzyki na lato”. Programy publicystyczne i autorskie wrócą na antenę po wakacyjnej przerwie.
 
„Aktywne lato z Radiem Zet” w Radiu Zet, foto: Eurozet
„Aktywne lato z Radiem Zet” w Radiu Zet, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum NytroBox NS+

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...