reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Craig znad Potoku” 3 w Cartoon Network

dodano: 2021-07-05 03:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Craig znad potoku” Craig, Kelsey i J.P. uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Latem br. Cartoon Network w ramach pasma „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” wyemituje zestaw wakacyjnych odcinków amerykańskiego serialu animowanego „Craig znad Potoku” („Craig of the Creek”). W poniedziałek, 12 lipca br. o godz. 12:00 ramach pasma zaplanowano również premierę 3. sezonu tego serialu, w tym odcinka specjalnego „Po Drugiej Stronie: Turniej”. Maraton rozpocznie się w poniedziałek, 5 lipca br. o godz. 12:00 w Cartoon Network.

Cartoon Network „Craig znad potoku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszym tygodniu lipca br. najmłodsi widzowie mogą jeszcze raz zobaczyć wybrane przygody chłopca z rodziny Williamsów. Natomiast w poniedziałek, 12 lipca br. odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu. Seans rozpocznie się od odcinka specjalnego „Po Drugiej Stronie: Turniej”, opowiadającego o nadchodzących urodzinach ojca Craiga. Chłopiec wie, że tata zasługuje na wyjątkowy prezent. Wraz z kolegą i koleżanką dowiedzą się o turnieju odbywającym się na Drugiej Stronie Potoku, w którym można wygrać specjalne nagrody. Craig będzie chciał je zdobyć, a pomogą mu w tym Kelsey i J.P. W tym celu wybiorą się do Przepustu - jedynego miejsca, które pozwala przedostać się na Drugą Stronę.

W innym epizodzie bohaterowie zorganizują szkolne zawody łamania ołówków. J.P. będzie wygrywać ze wszystkimi - ale czy na pewno jest faworytem? Postaci poszukają także starożytnego skarbu, który według legend został ukryty nad Potokiem. Craig wyruszy też na ratunek siostrze i stworzy Potokowy Samorząd, aby wspólnymi siłami przepędzić atak pszczół.

Emisja maratonu „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” odbywać się będzie codziennie, od poniedziałku, 5 lipca br. o godzinie 12:00. W ramach maratonu, w poniedziałek, 12 lipca br. o godzinie 12:00, odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia


„Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” - emisja codziennie (od 5 lipca 2021 roku) o godz. 12:00 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...