reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Craig znad Potoku” 3 w Cartoon Network

dodano: 2021-07-05 03:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Craig znad potoku” Craig, Kelsey i J.P. uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Latem br. Cartoon Network w ramach pasma „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” wyemituje zestaw wakacyjnych odcinków amerykańskiego serialu animowanego „Craig znad Potoku” („Craig of the Creek”). W poniedziałek, 12 lipca br. o godz. 12:00 ramach pasma zaplanowano również premierę 3. sezonu tego serialu, w tym odcinka specjalnego „Po Drugiej Stronie: Turniej”. Maraton rozpocznie się w poniedziałek, 5 lipca br. o godz. 12:00 w Cartoon Network.

Cartoon Network „Craig znad potoku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszym tygodniu lipca br. najmłodsi widzowie mogą jeszcze raz zobaczyć wybrane przygody chłopca z rodziny Williamsów. Natomiast w poniedziałek, 12 lipca br. odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu. Seans rozpocznie się od odcinka specjalnego „Po Drugiej Stronie: Turniej”, opowiadającego o nadchodzących urodzinach ojca Craiga. Chłopiec wie, że tata zasługuje na wyjątkowy prezent. Wraz z kolegą i koleżanką dowiedzą się o turnieju odbywającym się na Drugiej Stronie Potoku, w którym można wygrać specjalne nagrody. Craig będzie chciał je zdobyć, a pomogą mu w tym Kelsey i J.P. W tym celu wybiorą się do Przepustu - jedynego miejsca, które pozwala przedostać się na Drugą Stronę.

W innym epizodzie bohaterowie zorganizują szkolne zawody łamania ołówków. J.P. będzie wygrywać ze wszystkimi - ale czy na pewno jest faworytem? Postaci poszukają także starożytnego skarbu, który według legend został ukryty nad Potokiem. Craig wyruszy też na ratunek siostrze i stworzy Potokowy Samorząd, aby wspólnymi siłami przepędzić atak pszczół.

Emisja maratonu „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” odbywać się będzie codziennie, od poniedziałku, 5 lipca br. o godzinie 12:00. W ramach maratonu, w poniedziałek, 12 lipca br. o godzinie 12:00, odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia


„Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” - emisja codziennie (od 5 lipca 2021 roku) o godz. 12:00 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...