reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Alice i Lewis” w kanale Boomerang

dodano: 2021-07-05 04:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Alice i Lewis” Kraina Czarów skrywa wiele cudów. Królik doglądający magicznego zegara, karciana Królowa i jej strażnicy dworu to bohaterowie, których mali widzowie mogą zobaczyć podczas seansu francuskiego serialu animowanego „Alice i Lewis” („Alice & Lewis”). Premierowe odcinki 1. sezonu będą emitowane codziennie, od poniedziałku, 5 lipca br. o godz. 19:00 w kanale Boomerang.

Boomerang „Alice i Lewis”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Alice i Lewis” to interpretacja klasycznej historii o Alicji w Krainie Czarów, stworzona z myślą o najmłodszych. Emitowane w lipcu br. odcinki serialu przyniosą dawkę lekkiego humoru. Bohaterka będzie sypać dowcipami jak z rękawa, ale nie wszyscy mieszkańcy Krainy Czarów są równie skorzy do żartów. Czarodziej nie doceni jej kawałów. Wtedy Alice odnajdzie niezwykły skarb: ukrytą księgę żartów magika. Niestety Królowa również zechce ją zdobyć.

W innym odcinku Alice pomoże przygotować prezent na urodziny władczyni. Znajdzie pięknie ozdobiony kamień, który postanowi podarować Królowej. Jednak okaże się, że nie jest on drogocenną skałą, a jajem ptaka Dodo. To początek licznych perypetii z udziałem egzotycznego zwierzaka.

Dziewczynka skorzysta również z pomocy Lewisa przy nauce matematyki. Kiedy będzie przekonana, że wie już wszystko, w szkole zorientuje się, że jej wiedza ma sens tylko w Krainie Czarów. Alice musi znaleźć inny sposób na zdanie testu (więcej tutaj).

„Alice i Lewis” - sezon 1., nowe odcinki, emisja codziennie (od 5 lipca 2021 roku) o godz. 19:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...