reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RedTOP TV HD i Twoja Telewizja Morska w Asta-Net

dodano: 2021-07-05 08:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net W czwartek, 1 lipca br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły powiększyła się o kolejne 2 kanały. Tego dnia abonenci tej sieci zyskali dostęp do stacji RedTOP TV HD i Twoja Telewizja Morska (TTM). Pierwsza znalazła się na pozycji numer 44, w pakiecie Optymalnym, a druga pod numerem 56, w pakiecie Oszczędnym. - Jeśli kanał nie pojawi się automatycznie, sugerujemy ponowne wyszukanie kanałów - informuje operator.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RedTOP TV HD to należący do Red Carpet Media Group kanał filmowo-serialowy, oparty o kultowe produkcje. Jak czytamy w opisie, emituje klasykę kina, gorące nowości ekranowe i rzadkie perełki. Kanał rozpoczął nadawanie w sobotę, 1 maja br. (więcej tutaj) Stacja w sieci Asta-Net dołączyła do portfolio kanałów ogólnotematycznych i jest dostępna od pakietu Optymalnego, na pozycji numer 44. 

Twoja Telewizja Morska (TTM) to należąca do Nadmorskiej Grupy Medialnej regionalna stacja telewizyjna, obejmująca swoim zasięgiem powiaty wejherowski i pucki. Kanał nadaje od 1998 roku (więcej tutaj). Stacja w sieci Asta-Net dołączyła do portfolio kanałów ogólnotematycznych i jest dostępna od pakietu Oszczędnego, na pozycji numer 56.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się o rozgłośnię Radio 357 (więcej tutaj) oraz kanały telewizyjne Silver TV HD/Antena HD (więcej tutaj), TVP Kobieta HD (więcej tutaj), TVP3 Gdańsk, Filmax HD, Mixtape HD i Discovery Historia (więcej tutaj). Dodajmy, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom Telewizji Polskiej abonenci sieci Asta-Net nie zyskali dostępu do stacji TVP 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...