reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RedTOP TV HD i Twoja Telewizja Morska w Asta-Net

dodano: 2021-07-05 08:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net W czwartek, 1 lipca br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły powiększyła się o kolejne 2 kanały. Tego dnia abonenci tej sieci zyskali dostęp do stacji RedTOP TV HD i Twoja Telewizja Morska (TTM). Pierwsza znalazła się na pozycji numer 44, w pakiecie Optymalnym, a druga pod numerem 56, w pakiecie Oszczędnym. - Jeśli kanał nie pojawi się automatycznie, sugerujemy ponowne wyszukanie kanałów - informuje operator.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RedTOP TV HD to należący do Red Carpet Media Group kanał filmowo-serialowy, oparty o kultowe produkcje. Jak czytamy w opisie, emituje klasykę kina, gorące nowości ekranowe i rzadkie perełki. Kanał rozpoczął nadawanie w sobotę, 1 maja br. (więcej tutaj) Stacja w sieci Asta-Net dołączyła do portfolio kanałów ogólnotematycznych i jest dostępna od pakietu Optymalnego, na pozycji numer 44. 

Twoja Telewizja Morska (TTM) to należąca do Nadmorskiej Grupy Medialnej regionalna stacja telewizyjna, obejmująca swoim zasięgiem powiaty wejherowski i pucki. Kanał nadaje od 1998 roku (więcej tutaj). Stacja w sieci Asta-Net dołączyła do portfolio kanałów ogólnotematycznych i jest dostępna od pakietu Oszczędnego, na pozycji numer 56.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się o rozgłośnię Radio 357 (więcej tutaj) oraz kanały telewizyjne Silver TV HD/Antena HD (więcej tutaj), TVP Kobieta HD (więcej tutaj), TVP3 Gdańsk, Filmax HD, Mixtape HD i Discovery Historia (więcej tutaj). Dodajmy, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom Telewizji Polskiej abonenci sieci Asta-Net nie zyskali dostępu do stacji TVP 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...