reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kabelio dołącza 11 nowych kanałów

dodano: 2021-07-05 10:34
autor: RO | źródło: Kabelio/broadbandtvnews

Kabelio moduł CI+ Szwajcarska platforma satelitarna Kabelio rozszerza ofertę o 11 nowych kanałów telewizyjnych bez dodatkowych kosztów. Usługa, która jest kierowana do gospodarstw domowych nie objętych siecią kablową, wprowadza BBC Four/CBeeBies, Channel 4 HD, Channel 5 HD i FreeSports HD z Wielkiej Brytanii, a także szwajcarskie stacje lokalne Tele Bärn, TV Südostschweiz, Tele M1, Tele Basel, Tele 1 i TVO.

kabelio.ch
Kabelio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wzbogacenie pakietu DTH jest możliwe dzięki wynajęciu drugiego transpondera na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C (13°E). Dodatkowa pojemność jest również wykorzystana do poprawy jakości obrazu istniejących kanałów.

Platforma DTH w modelu subskrypcyjnym, która została uruchomiona w październiku 2020 r., obejmuje obecnie około 50 kanałów telewizyjnych, w tym wszystkie szwajcarskiego nadawcy publicznego SRG, komercyjne kanały szwajcarskie (3+, TV24), a także główne kanały publiczne i komercyjne z sąsiednich Niemiec i Austrii (ARD, ZDF, RTL, ORF1, ORF2).

W międzynarodowym portfolio Kabelio znajdują się BBC One, BBC Two, ITV, TF1, France 2 i M6. Abonenci mogą odbierać 11 nowych kanałów bez dodatkowych opłat. Wystarczy kupić moduł CAM.


Jeśli chodzi o aktywację nowych ofert programowych, Kabelio jest jedną z najszybciej rozwijających się ofert satelitarnych w Europie. W ramach podziękowania dla naszych klientów jesteśmy bardzo zadowoleni, że w związku z dużym popytem i dzięki dodatkowym zdolnościom przesyłowym, możemy ponownie zwiększyć różnorodność naszego programu regionalnego i międzynarodowego, a także, co jest również istotne, jakość przesyłu

- powiedział szef Kabelio, Damir Krilcic.


Parametry techniczne nowego tp. Kabelio:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 17 (11,526 GHz, pol. H, SR: 29700, FEC: 2/3 DVB-S2 / 8PSK)
Kodowanie: Panaccess

 

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...