reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RMF FM upamiętnia Bronisława Cieślaka

dodano: 2021-07-07 03:21 | aktualizacja: 2021-07-07 11:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group/satkurier.pl

RMF FM W środę, 7 lipca br., czyli 07.07 o godz. 16:30 w Krakowie zostanie odsłonięta gwiazda aktora, prezentera, dziennikarza i polityka Bronisława Cieślaka, odtwórcy ról porucznika Sławomira Borewicza („07 zgłoś się”, emisja w kanałach TVP Historia i TVP Kultura 2) czy detektywa Bronisława Malanowskiego („Malanowski i partnerzy”, emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat Seriale i Nowa TV). RMF FM (Bauer Media Group) organizuje tego dnia I „Ogólnopolski maraton z serialem 07 zgłoś się” w kinie plenerowym. Relacje z wydarzenia pojawią się w programie „Fakty RMF FM”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gwiazda Bronisława Cieślaka, aktora, prezentera, dziennikarza i polityka znanego m.in. z seriali „07 zgłoś się” i „Malanowski i partnerzy” (więcej tutaj), który zmarł 2 maja br., zostanie odsłonięta w środę, 7 lipca br. o godzinie 16:30 w Alei Gwiazd na bulwarze Czerwieńskim w Krakowie. To w tym miejscu, które jest wspólną inicjatywą radia RMF FM i władz stolicy Małopolski, od 13 lat uhonorowywani są aktorzy, piosenkarze, twórcy kultury. Swoje gwiazdy mają m.in. Céline Dion, Andrzej Wajda, Wojciech Pszoniak, Marek Grechuta czy Krzysztof Krawczyk.

W uroczystości wezmą udział m.in. żona aktora Anna Cieślak oraz prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Na miejscu będą też prezenterzy i reporterzy RMF FM, którzy poprowadzą wydarzenie, a relacji z niego przez cały dzień słuchać będzie można w programach stacji i w „Faktach RMF FM” (więcej tutaj).

W ramach maratonu z serialem „07 zgłoś się” w plenerowym kinie pod Wawelem wyemitowane zostaną tego dnia cztery odcinki serialu: „Zamknąć za sobą drzwi”, „Przerwany urlop”, „Brudna sprawa” i „Dlaczego pan zabił moją mamę?”.

Na słuchaczy RMF FM czekać też będzie grupa rekonstruktorska, która wprowadzi peerelowski klimat nawiązujący do czasów znanych z serialu „07 zgłoś się”. Jedną z atrakcji przygotowanych dla gości będzie milicyjny radiowóz. W konkursach można będzie wygrać koszulki z grafiką Bronisława Cieślaka (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...