reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DIZI zwiększył zasięg do 1,1 mln abonentów

dodano: 2021-07-07 13:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: Grupa Kino Polska TV

Dizi Kanał DIZI z tureckimi serialami – najnowsza stacja w portfolio Grupy Kino Polska TV – dołączył do oferty kolejnych operatorów, zwiększając swój zasięg do 1,1 mln abonentów. Jeszcze w te wakacje DIZI zadebiutuje też w ramach usługi OTT, dzięki której dostęp do kanału zyskają wszyscy użytkownicy Internetu w Polsce.

Dizi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z początkiem lipca br. DIZI dołączył do ofert sieci kablowych Tel-Kab Pruszków i Elsat Sileman, od czerwca mogą go oglądać również abonenci Telewizji Kablowej Hajnówka.

Ponadto w najbliższych tygodniach DIZI zadebiutuje w Internecie w ramach nowej na rynku usługi telewizyjnej CDA TV, która poprzez technologię OTT umożliwi dostęp do kanału wszystkim użytkownikom Internetu w Polsce. Usługa będzie dostępna w modelu subskrypcyjnym, pozostałe szczegóły oferty – m.in. cena za dostęp do DIZI – zostaną ujawnione w momencie jej uruchomienia, czyli jeszcze w te wakacje.

Intensywnie pracujemy nad budową dystrybucji kanału DIZI w Polsce i obserwujemy spore zainteresowanie tym produktem. Podpisujemy kolejne umowy o współpracy zarówno z tradycyjnymi operatorami kablowymi, jak i nowymi graczami, takimi jak na przykład spółka CDA. DIZI to kanał tematyczny z bardzo popularnymi wśród polskich widzów serialami tureckimi, dlatego jestem przekonany, że jesteśmy skazani na sukces – mówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV SA.


Obecnie DIZI dociera do ok. 1,1 mln abonentów w Polsce.
Kanał jest dostępny w m.in. w ofercie Vectry (Pakiet Złoty) i Multimedia Polska (Pakiet MaxBox).

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał emituje zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały i jest nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD. Najnowszymi propozycjami w ramówce DIZI są seriale Pięciu braci (oryg. Beş Kardeş, ang. Five Brothers) i 8. dzień (oryg. 8 Gün, ang. 8th Day).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...