Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Memoriał Huberta Wagnera
(więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny - Wimbledon
(więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
10 lipca (sobota)
5:00 La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 3
5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 „The Return of The Ultimate Fighter” - program rozrywkowy, Polsat Sport News
10:00
Ultimate Fighting Championship 264 (UFC264), Polsat Sport News
12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
13:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport
14:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News
14:45
tenis ziemny, turniej Wimbledon: finał gry pojedynczej kobiet, Polsat Sport
15:00
Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie: Norwegia - Egipt, Polsat Sport Extra
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:05
KSW, Polsat Sport News
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:00
tenis ziemny, turniej Wimbledon: finał gry podwójnej mężczyzn, Polsat Sport Extra
17:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie: Polska - Azerbejdżan, Polsat Sport
18:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight
19:00
tenis ziemny, turniej Wimbledon: finał gry podwójnej kobiet, Polsat Sport Extra
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4
20:30
gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport
22:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
22:45 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:45 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
Noc z 10 na 11 lipca (z soboty na niedzielę)
1:00
KSW52, Polsat Sport Extra
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 3
4:00
Ultimate Fighting Championship 264 (UFC264), Polsat Sport
11 lipca (niedziela)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:50
KSW46, Polsat Sport Fight
8:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play
11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport
12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3
13:00
tenis ziemny, turniej Wimbledon: finał gry pojedynczej mężczyzn, Polsat Sport
13:00
Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie: Azerbejdżan - Norwegia, Polsat Sport Extra
14:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
15:05
KSW45, Polsat Sport News
15:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie: Polska - Egipt, Polsat Sport Extra
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:00 La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
18:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
22:45 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 11 na 12 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:05 „Ryzykanci” - program rozrywkowy, TV4
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:30
KSW30, Polsat Sport Extra
2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.